Kusum da yumurta varmi?

Erol-turgut

Yeni Üye
IMG_0531.JPG
IMG_0535.JPG
Merhaba arkadaslar benim kuslarim ciftlestiler sizce kusumda yumurta varmi kuyrugu dusdu kuyrugunu sallayip duruyor surekli yuvada resim ekledim bi sorumda kac gunde yumurtlar bide yumurtadan kuslar kac gunde cikar yardimci olursaniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• IMG_0536.JPG
    IMG_0536.JPG
    734.3 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_0537.JPG
    IMG_0537.JPG
    590.8 KB · Görüntüleme: 24
yumurtadan 18 gun sonra cıkar. Ciflettikten 7-10 gun icinde yumurtlayabiliyor genelde. Fakat sizin gormediginiz zamanada denk gelmis olabilir. Dediğiniz seyler varsa yumurta vardir zaten oyle gorunuyorki popo tuylerini dokmus sanirim yakında gelecektir yumurta :)

yumurtadan 18 gun sonra cıkar. Ciflettikten 7-10 gun icinde yumurtlayabiliyor genelde. Fakat sizin gormediginiz zamanada denk gelmis olabilir. Dediğiniz seyler varsa yumurta vardir zaten oyle gorunuyorki popo tuylerini dokmus sanirim yakında gelecektir yumurta :)
Peki resimlerde bellimi yumurta oldugu ?

Anus bolgesi şisme kanatlarda düsme kusun hareketleri kisitlanir kuyrukta hafif oynama olur var gibi ama ne zaman olur bilemem insalllah tez zamanda olur

Anus bolgesi şisme kanatlarda düsme kusun hareketleri kisitlanir kuyrukta hafif oynama olur var gibi ama ne zaman olur bilemem insalllah tez zamanda olur
Hepsi mevcut cogu vaktini yuvalikta geciriyor erkek muhabbet kusum surekli yem kusuyor agzina sabirla bekliyorum cevabin icin tsk ederimm .

Hepsi mevcut cogu vaktini yuvalikta geciriyor erkek muhabbet kusum surekli yem kusuyor agzina sabirla bekliyorum cevabin icin tsk ederimm .
Yer degisimi kafes degisimi yuvalik degisimi kesinlikle yapmayin yuvaliga mudahale etmeyim rahatsiz etmemeye calisin insalllah yumurta gelicek

Kusum hamileymis ilk yumurtayi bugun aldik cok mutluyum arkadaslara cok tesekkurler ☺️☺️

Geri