Kusum çok halsiz ve usuyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Simarikk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Simarikk

Yeni Üye
Merhaba kusum iki gündür çok halsiz ne yapmam lazim galiba usuttu ayaklari buz gibi ve arada soğuktan morariyor

mutlaka sıcak tutun kuşunuzu öncelikle sonra başka hangi belirtiler var yazarsanız çünkü sadece bu anlattığınızla fikir sahibi olmak çok zor

mutlaka sıcak tutun kuşunuzu öncelikle sonra başka hangi belirtiler var yazarsanız çünkü sadece bu anlattığınızla fikir sahibi olmak çok zor
Keyfi yerine gelmiş yinede teşekkürler su an yaklaşık alti aylik iki aylikken almistim aldigimdan beri kanarya yemi yiyor yem ayiriyor mama aldim onu da yemedi bizim yediğimiz yemeklere saldiriyor :)))) birde kakasini çok büyük yapiyor ilk defa simarikta gördüm boyle kaka kanarya yemi yediği için sanirim :))

Keyfi yerine gelmiş yinede teşekkürler su an yaklaşık alti aylik iki aylikken almistim aldigimdan beri kanarya yemi yiyor yem ayiriyor mama aldim onu da yemedi bizim yediğimiz yemeklere saldiriyor :)))) birde kakasini çok büyük yapiyor ilk defa simarikta gördüm boyle kaka kanarya yemi yediği için sanirim :))
geçmiş olsun

göğsünü bir kontrol edin kuruma durumu var mı bazen anlamak çok zor oluyor

Sanirim kuruma hastaligina yakalandi göğüs bicak sirti gibi
yem yiyorsa kurtulma şasnı yüksek hemen bir veterinere götürün ayrıca kuruma bir hastalık değil hastalık sonucunda ortaya çıkan bir durum

benim kuşumda öyleydi antibiyotik+b12+iştah açıcı tarzı bir ilaç verdi kurtuldu kuş, istanbuldaysanız o veterineri önerebilirim

edit: ve mutlaka sıcak tutun benim ki laptopun üstünde oturuyordu sürekli sıcak oluyor diye iyi bir bakım ve doğru ilaçlar kurtarabilirsiniz

Dışkının fotosunu çekip yayınlayın. Bir de ağzını koklayın kötü koku var mı diye ayrıca karın kısmında şişlik Morarma falan var mı ?

Geri