kusma ve ishal var

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan ferit830
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ferit830

Yeni Üye
daha öncede konu açmıştım muhabbet kuşum cereyanda kalması sonucu ishal ve kusma vardı. veteriere gittik flagyl şurup ve toz penisilin kullandık. 8 günlük tedavinin 6. günü ve kuş çok daha halsiz ve kusması çok daha sık. tamamen sıvı salya şeklinde kusuyor. lütfen yardım edin ne yapabilirim

merhaba fotoğraf atarmısınız acaba bu belirtiler varsa bir veterinere göstermekte fayda var

gitmişsiniz o zaman ishal için bir önerim olucak dal darı verin bağırsakların dengelenmesini sağlar

son dışkısı bu şekilde veterinere gittik zaten verdiği ilacı 6 gündür kullanıyorum ama durumu daha kötü olunca sizlere sormak istedim

Ekli dosyalar

• 20180730_144009.jpg
    20180730_144009.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 18
  • 20180730_144009.jpg
    20180730_144009.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 13
anladım dediğim gibi dal darı çok iyi gelir ishale bir deneyin

dal darı kullanıyorum zaten kuşumu kurtarmak istiyorum nolur yardım edin

kafesinde asılı sürekli yiyor eksik etmiyorum dal darı ve aspuru

Patates haşlaması verin kaynamış pirinç suyu ve aspuru karıştırıp verebilirsiniz

parazit ilacınıda suluğuna 2 damla damlatın ama çok değilse kullanmayın kabız yapabilir

çok fazla gözükmüyor ishal benim kuşlardada oluyoda siz kusma ilacı kullanıyomusunuz

flagyl ve penisilin kullanıyordum işte dün kuş çok kötü olunca kestim. daha öncesindende 3 gün awidiare kullandım

anladım siz bütün ilaçlşarı kullanıyorsunuz geriye kalan tek şey biraz sevgi elinizden geleni yapmışsınız siz

ben kendim içiriyorumdum elime alıp. 1 kere kusma vakası olmuştu dün 5 6 saat aralıksız kustu ilacı kestim. ne yapacağımı bilmiyorum

Geri