kuslar etkilenirmi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan TimPo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TimPo

Meraklı Üye
Erkekle disimi ayrdim erekek kucuk diye erkek 4 aylik kiz 1 yasinda peki ya 1 yasindaki disi kusun yanina bi yasinda erkek alsam diyer 4 aylik kusum etkilenirmi erkek yavruyu genellikle salicam ayri odalarami koyayimm kafesi diyer erkek çiftin kefesine konarsa sıkıntı olurmu yada cifti ayri bir odayaya alip yavru erkeyi orayami almiyayim tesekkur ederim

Erkekle disimi ayrdim erekek kucuk diye erkek 4 aylik kiz 1 yasinda peki ya 1 yasindaki disi kusun yanina bi yasinda erkek alsam diyer 4 aylik kusum etkilenirmi erkek yavruyu genellikle salicam ayri odalarami koyayimm kafesi diyer erkek çiftin kefesine konarsa sıkıntı olurmu yada cifti ayri bir odayaya alip yavru erkeyi orayami almiyayim tesekkur ederim
evde salmayı düşünüyorsan ayrı odalara koy onunla ilgilenirsin diger dişi kuşunun yanına aldıgın kuşla o ikisinide fazla rahatsız etmezsin.en mantıklısı bu.birbirlerini görüp duyduklarında ne saldıgın kuş güzelce takılır evin içinde ne de eşleşmesini istedigin kuşlar birbirlerine odaklanabilirler.birbirlerinin sesini duydukca evde cümbüş kopar.önceden şahsen denedim ve gördüm böyle birşey.sonrasında evcilleştirdigim kuşu ayrı odaya koydum mecburen.çift olan kuşlarıda hiç rahatsız etmedim

aynı odada olabılır sıkıntı olmaz yeterkı aynı kafeste olmasın :) yavruyu salmanız bana gore sorun teskıl etmeyecektır yanı aynı odada olabılırler ben oyle dusunuyorum bu arada dısı kusunuzu esını kendı secmesı ıcın goturun esı sız secmeyın o secsın

Geri