Kuruma

Zuhalebru

Yeni Üye
Merhaba
Geçen gün muhabbet kuşumun dışkısıyla ilgili size danışmıştım
İçim rahat etmedi ve kuşlardan anlayan bir vet.kliniği bulup götürdüm
Kuşumun solunum yolunda sorun plduğu ve megabakteri olduğunu söyledi evet elime gelen bir göğüs kemiği var ama sanki çok ciddi bişey gibi gelmedi :( bı arada kuşum gayet keyifli ama galiba yem yer gbii yapıor fakat kabum yok hiç Darı yiyor bol bol bana verdiği ilaçlar antibiotik mide koruyu ve kurum ile ilgili bir ilaç bayağıda para veridm bunlara :( ama daha 3 aylık bile yok kuşum bu ilaçlar ağır gelirmi iyi olsun derke. Daha kötü olmasın sizlere de danışmak istedim Götürdüğüm yer istanbul Floryada İstanbul veteriner kliniği diye biryer sizlerede danışmak istedim tşk.

Ekli dosyalar

• 7C35D281-E982-4207-82ED-BB2EC2B09D76.jpeg
    7C35D281-E982-4207-82ED-BB2EC2B09D76.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 16
Merhaba
Geçen gün muhabbet kuşumun dışkısıyla ilgili size danışmıştım
İçim rahat etmedi ve kuşlardan anlayan bir vet.kliniği bulup götürdüm
Kuşumun solunum yolunda sorun plduğu ve megabakteri olduğunu söyledi evet elime gelen bir göğüs kemiği var ama sanki çok ciddi bişey gibi gelmedi :( bı arada kuşum gayet keyifli ama galiba yem yer gbii yapıor fakat kabum yok hiç Darı yiyor bol bol bana verdiği ilaçlar antibiotik mide koruyu ve kurum ile ilgili bir ilaç bayağıda para veridm bunlara :( ama daha 3 aylık bile yok kuşum bu ilaçlar ağır gelirmi iyi olsun derke. Daha kötü olmasın sizlere de danışmak istedim Götürdüğüm yer istanbul Floryada İstanbul veteriner kliniği diye biryer sizlerede danışmak istedim tşk.
Kanatlı kafes hayvanlarindan anlıyorsa ne mutlu inşallah iyi olur

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuruma ile ilgili bilgisi olan varsa ve ilaçların adlarına bakıp yorum yaparsa sevinirimm
Birde bu vet kliniğini tanıyan varsa yorumlarınıza ihtiyacım var çok teşekkürler

Geri