Kursak mantarı mı acaba?

capkinalbino

Yeni Üye
Kuşum 9 gün önce rahatsızlandı kendini kabartmaya başladı kakası ishale döndü iki defa da kustu keyifsizdi uçamıyordu bile ısırması güçsüzdü hemen veterinere götürdüm terramicyn ve aminosal vitamin verdi ikinci gün baya topladı uçmaya başladı yem falan yedi kusması geçti bugün 9.gün bu ilaçları kestik nilverme başladık bugün ama kusma yok kusucak gibi davranıyor kendini kabartıp kafayı geri çeviriyor bir kaç resim çektim yükliycem lütfen yardım edin başka ne yapabilirim

Ekli dosyalar

• 4D9547EB-9EAA-49D7-8F3E-544DE95559EA.jpeg
    4D9547EB-9EAA-49D7-8F3E-544DE95559EA.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 28
  • F87874C9-049F-4ECD-AE59-65AE4FA8DB63.jpeg
    F87874C9-049F-4ECD-AE59-65AE4FA8DB63.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 30
Bi üreticiye gitttim kursak kuruluk başlamış derdi ölücek bunları yapmazsan dedi gerçekten suan çok kötü durumda veterinerlerden ilaçlarından hiçbir şey işe yaramadı yani biteral içir derdi bana yazdıramadım zorla ondan bi tane istedim verdi şimdi içirdim 4 damla suyundan su bile içmiyor 8 gün kullan derdi insallah düzelir ölmez öylece boş kafeste duruyor suan ishal sarı renkde

Bi üreticiye gitttim kursak kuruluk başlamış derdi ölücek bunları yapmazsan dedi gerçekten suan çok kötü durumda veterinerlerden ilaçlarından hiçbir şey işe yaramadı yani biteral içir derdi bana yazdıramadım zorla ondan bi tane istedim verdi şimdi içirdim 4 damla suyundan su bile içmiyor 8 gün kullan derdi insallah düzelir ölmez öylece boş kafeste duruyor suan ishal sarı renkde
Kuşunuzun ağzı kokuyor mu?

Geri