Kuşun Irkı Nedir?

DarkredBlue61

Paylaşımcı Üye
Cinsiyet İçin Erken Fakat Bugün Saf İngiliz Verip Bu Kuş İle Takasa Girdim.Aldığım Kişiyi İnternetten Buldum Ona Saf İngilize Saf İngiliz Takas Edermisin Dedim Tamam Gel Dedi.Gittim Bana Söylediği Şey Şu Bu Kuş Say İngiliz Değil.Ya Beni Kandırmaya Çalıştı yada Kendisi İşten Anlamıyordu.Şimdi Asıl Soru Bu Kuş Çek Mi Nedir? İngiliz Olmadığı Kesin Kimse Takasa Girmediği Mecburen Göz Yumdum Bu Duruma.Babası Çek Gibiydi Sanki Anneside İngiliz Gibi Ama Çok Çılızdılar Sanki.Adama Bunun Cinsi Ne Diyorum Sen Bak Diyo Adam Hep Bi Kaçamak Cevap Veriyodu.Irkı Çek Mi Acaba? Önceden Aldığım Kırma Muhabbet Kuşu Bile Bu Kadar Çılız Değildi?
Bu Aldığım Kırma Kuş Öncelerden Kalıplı ve Uzundu:
2 3 Aylık Bişeyken Çekmiştim

Takasa Girdiğim Kuş:

http://www.muhabbetkusu.com.tr/adview/satilik-ingiliz-ankara.60658/

Videosu:

Yeni Kuşun Fotoları:
pWZ9kq.jpg

kWNJpr.jpg

N1vWNY.jpg

aGO0pB.jpg

Son düzenleme:
.

Güncel

hocam eski kuşunuz daha güzelmiş hayırlısı olsun artık çek gibi geldi yeni kuşunuz ama ben emin olamadım
Ben O Şerefsiz Satıcıya Dedimki Benim Kuşum Saf İngiliz Denk Takas İstiyoruM Tamam Gel Dedi Verdiği Kuş Bu.Rabbim Kendinden ve Çoluğundan Çocuğundan Çıkartsın Hakkımı İnşallah.Şeytan Diyo Ara Şikayet Et Zabitaya

Son düzenleme:
Keşke değiştirmeseydiniz kandırılmışsınız kuş normal bir kuş
Evet Bendeki Görüşde O Yönde Benim Kuş Saf İngilizdi Değil Mi? Verdiği Kuş Çok Kücük Arkadaş Çek Dedi Ama Yerli Gibide Duruyor.

Arkadaşlar İşin Bir Diğer Yani Takasa Girdiğim Yavru Kuşda Aldıkdan 1 Gün Sonra Öldü.Yani Aldım Ertesi Gün Saat 9 10 Gibi Kafeste Ölmüştü Yem Filanda Yiyodu Ne Olduğunuda Çözemedim.

Geri