Kuşun cinsi nedir?

Serkan YAZICI

Yeni Üye
Arkadaşlar bizim Kayın biraderin kuşu. Aşırı dilli bişey sabahtan akşama kadar konuşuyor cinsi nedir bende bundan bi tane istiyorum.
f165ef81c184416d8ea5ee6f21dfd9ab.jpg
11d4693fd906801c463bc5642d07ddd5.jpg
53b3bf62b8bebc3ffca6109e317dc2f7.jpg
b9b72b9a3b3b72ff98a0c59d92a70ecc.jpg
10d1a437e7957cebf20541fadf3eda45.jpg
5d29f7376eadb1cabd168d0f8e1254ec.jpg

HUAWEI P7-L10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jumbo kırığı veya ingiliz gibi geldi bana ama sabaha kadar öten kuş istiyorsanız kızışmış bir yerli erkek kuş alın o da sabaha kadar öter

Bu ötmüyor hocam ya hep konuşuyor. Ne duysa kopyaliyor çok sıcak kanlı çağırınca hemen geliyor kedi gibi gelip kasimamizi istiyor. O kadar kuş gördüm böyle birşey görmedim 5 aydır bizde. ne verdiysem bana vermiyor kuşu. Hatta annesine babasına bile vermiyor.

Bu ötmüyor hocam ya hep konuşuyor. Ne duysa kopyaliyor çok sıcak kanlı çağırınca hemen geliyor kedi gibi gelip kasimamizi istiyor. O kadar kuş gördüm böyle birşey görmedim 5 aydır bizde. ne verdiysem bana vermiyor kuşu. Hatta annesine babasına bile vermiyor.

Yavru olarak alıp onunla ilgilenirseniz oda sizle ilgilenir ve kuşun yanına geçip onunla konuşursanız bundan bir farkı kalmaz

Yavru olarak alıp onunla ilgilenirseniz oda sizle ilgilenir ve kuşun yanına geçip onunla konuşursanız bundan bir farkı kalmaz

Hocam bende İngiliz var güzellikte on numara, yav kimse benim kadar ilgilenmemistir heralde ellerimle oyuncak yapıp oynuyorum ele geliyor sevdiriyor ama konuşma felan yok daha önceki iki kuşum konuşuyordu ama böyle birşey görmedim ya :) bi enerjik anlatamam.

Geri