Kuşun ayakların da yara var

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan pretkon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pretkon

Yeni Üye
Muhabbet kuşunun ayaklarında yara var ne yapsak geçiremedik.Önce petshop a sonra veterinere götürdük kesin bir çözüm bulunamadı.Biraz küçülse de tam geçmedi.Ayaklar yara olunca pek keyfi de yok uçmuyor hep düz bir yüzeye yatıyor bu yüzden kilomu aldı başka bir şey mi var bilmiyorum karnı şiş ve tüylerini yolmuş ne yapacağımı bilmiyorum.

Muhabbet kuşunun ayaklarında yara var ne yapsak geçiremedik.Önce petshop a sonra veterinere götürdük kesin bir çözüm bulunamadı.Biraz küçülse de tam geçmedi.Ayaklar yara olunca pek keyfi de yok uçmuyor hep düz bir yüzeye yatıyor bu yüzden kilomu aldı başka bir şey mi var bilmiyorum karnı şiş ve tüylerini yolmuş ne yapacağımı bilmiyorum.
Fotograf yukleyebilirseniz daha iyi yardimci olabilirler deneyimli uyeler.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[/URL]
d2b9d0a9ab09fd4cffc02046f8289215.jpg
dc19ac70100ccdf535f2cf1f578fbd50.jpg
fd4b5333889fd33c8ad16662a97e8e41.jpg

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cocugun durumu hic iyi gorunmuyor kanatlidan anlayan bir veterinere goturun acilen, hangi ildesiniz

Hiç zaman kaybetmeden kanatlılardan anlayan bir veteriner kliniğe götürmeniz gerekiyor, imkanınız varsa @bilgejameson'un tavsiye ettiği Florya Veteriner Kliniği'ne götürebilirsiniz.

Eczaneden oksijenli su ve furacin krem alın. Günde 2 kez oksijenli su ile temizleyin yara olan bölgeyi, temizledikten sonra furacin kremi sürün. 4,5 gün bunu uygulayın. Kanatlılardan anlayan bir veterinere götürün imkanınız varsa..

Geri