Kuşun ağzı kapanmıyor, tık tık garip sesler çıkarıyor.

ladyakarar

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba. kuşum 2 haftadır hapşırıkla karışık gacır gucur sesler yapıyor. hapşırırken yen de kusuyordu bir ara. şuan kuşumun ağzı kapanmıyor ve tık tık sesler geliyor kuştan balgamlı gibi. kursak mantarı olduğunu triflucan vermemi gerektiğini söylediler o ilaca başladım. videoda yüzü o yüzden ıslak. yardımcı olursanız sevinirim. kuş hareketli halsizlik yok. dediğim gibi tık tık sesler ve balgamlı gibi gacır gucur sesler çıkarıyor. kuyruğu aşağı yukarı da hareket ediyor. nefes almakta zorlanıyor gibi göğüs ve kuyruk hareketleri.

Ekli dosyalar

• 16394856718095334298670183017528.jpg
    16394856718095334298670183017528.jpg
    835.5 KB · Görüntüleme: 33
arkadaşlar merhaba. kuşum 2 haftadır hapşırıkla karışık gacır gucur sesler yapıyor. hapşırırken yen de kusuyordu bir ara. şuan kuşumun ağzı kapanmıyor ve tık tık sesler geliyor kuştan balgamlı gibi. kursak mantarı olduğunu triflucan vermemi gerektiğini söylediler o ilaca başladım. videoda yüzü o yüzden ıslak. yardımcı olursanız sevinirim. kuş hareketli halsizlik yok. dediğim gibi tık tık sesler ve balgamlı gibi gacır gucur sesler çıkarıyor. kuyruğu aşağı yukarı da hareket ediyor. nefes almakta zorlanıyor gibi göğüs ve kuyruk hareketleri.
ayrıca ceresinin ucunda baloncuk da oluştu, burnuna ilaç mı kaçtı sümük mü bilmiyorum

Video ekleyin. solunum sıkıntısı da olabilir. okaliptüs yağı alıp sıcak suya damlatın kusun yanında, nefesini açar. aviast uygun fiyatli premiks yani vitamin. C vitamini bağışıklığı arttırır. Lütfen geç kalmayın ben geç kaldım. Banada veteriner kursak mantarı dedi, ilaç yerine vitamin sattı. lütfen kendiniz araştırın , kuşunuzundaki degisimi en iyi siz anlarsınız. Veterinere giderken bilgili gidin. Doksisiklin etken maddeli ilaçları araştırın, onları kullanmanız gerekebilir. Ben kusumu daha dün gece kaybettim, yaşatamadım Bıcırığımı. Siz ertelemeyin lütfen

Geri