Kuşumun Yaşı Irki Cinsiyeti Nedir ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan can2727
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

can2727

Yeni Üye
Kusum Yavrumu Acaba Egitimi Kolay Olurmu Bu kuşun ele cabuk geliyor:) egitimi kolay olurmu acaba ?

r6OZp1.jpg

yN0LvM.jpg

yN0LD0.jpg

4 aylık cıvarı yerli ve erkek maşallah

6220bac4bd8e3afbfcc6507390c89f6b.jpg

benim muhabbetimin ırkını söyleye bilir misiniz ?

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizinkide erkek yeme Yeni düşmüş 30-35 günlük bir yavru ve yerli maşallah

Teşekkür ederim bu kabarma işini de tterk etse çok güzel anlaşıyoruz hiç yabancılık çekmiyor ama korkutuyor iste

Süreklimi kabarık duruyor ishal durumu varmı

Geçen perşembe aldık ishali yeni bugün düzelmeye başladı suyuna princ suyu meyveliğine de lapasını koyuyorum iki gündür.bugün de dal darı ve aspur aldım forumdaki bir avını tavsiyesiyle sarıyı güzel yedi aspurden de yemişti akşam.Çoğunlukta kabarık parmağımıza alınca düzeliyor birde sürekli Gaga taşının ustunda duruyor

Resimdeki gibi kabarıklığı

Geçen perşembe aldık ishali yeni bugün düzelmeye başladı suyuna princ suyu meyveliğine de lapasını koyuyorum iki gündür.bugün de dal darı ve aspur aldım forumdaki bir avını tavsiyesiyle sarıyı güzel yedi aspurden de yemişti akşam.Çoğunlukta kabarık parmağımıza alınca düzeliyor birde sürekli Gaga taşının ustunda duruyor

Aspur ve daldarısına devam edin pirinç suyu yerinede suluğuna 2 damla elma sirkesi damlatırsanız daha iyi olur pirinç lapasını bence vermeyin. Kısa zamanda toparlayacaktır inş.

Tamam teşekkür ederim

merhaba

ben kuşu alırken aldığım kafesteki kuşlara nispeten kuyruğu uzun çektir diye düşünmüştüm ama başarısız olmuşum

bu ırk ayrımı hakkında forumda arama yaptım ama bulamadım bu konuyu öğrenebileceğim bir kaynak tavsiye edebilir misiniz?

Geri