Kuşumun susaması ve su içmesi için ne yapmalıyım?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan pehev92
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pehev92

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşum hastalandı, veteriner suyuna her gün bir kaç damla ilaç dök diye bir ilaç verdi, ben de öyle yapıyorum. Fakat kuşumu bir kez su içerken gördüm, yani ben görmeden içiyor mu bilmiyorum, zaten cüssesi ne ki çok su içsin tamam ama yine de susamasını ve su içmesini istiyorum. Çözüm olarak ballı tatlı kraker olur ya onlardan aldım, sizce başka ne gibi şeyler yapabilirim? Kuşum susasın ve suyunu içsin, böylelikle iyileşsin istiyorum...

Arkadaşlar kuşum hastalandı, veteriner suyuna her gün bir kaç damla ilaç dök diye bir ilaç verdi, ben de öyle yapıyorum. Fakat kuşumu bir kez su içerken gördüm, yani ben görmeden içiyor mu bilmiyorum, zaten cüssesi ne ki çok su içsin tamam ama yine de susamasını ve su içmesini istiyorum. Çözüm olarak ballı tatlı kraker olur ya onlardan aldım, sizce başka ne gibi şeyler yapabilirim? Kuşum susasın ve suyunu içsin, böylelikle iyileşsin istiyorum...
Ballı tatlı kraker ne ?? Öldürmeye mı çalışıyorsunuz, veteriner zaten kanatlidan anlıyor olsaydı suya değil ağızdan verin derdi bence.

Ballı kraker vermeyin zararlı. İlacı ağızdan verin suluktan içmiyorsa.

İlacın ne olduğunu bilmeden ağızdan verin demekle olmaz. Bilmiyoruz ağır gelir kuşu öldürürsünüz ya ilacın resmini yükleyin bakalım. Ya da veterineri ilacın ismini öğrenin..

Geri