Kuşumun Sorunu mu var

Yiğit Orhan

Yeni Üye
Kuşumun adı maviş kendisi 2,5 yaşında annesi ve babasına'da ben sahiplik yapıyordum annesiyle babası öldü elimde tek maviş kaldı onunda bir sorunu var sanırım sol kanadını sürekli kırıkmış gibi tutuyor ama kanadı kırık değil ve uçmaya girişince düzgün uçamıyor yükselemiyor daha doğrusu uçuyor ama 4-5 saniye ve yükselemiyor resim lazımsa verebilirim

Kanadı kırılmış ya da incinmiş olabilir. Veterinerde röntgen çekilse iyi olur. Kırık varsa kanadının sarılması gerekir.

işte sorun da burda veterinere götürdük kırık değil dedi adam bi düşüncesi var ama şöyle vitaminsizlik'Den olabilir dedi biraz kullansın işe yaramazsa başka bişey verecekmiş bide size soruyum dedim ama kırık olmadığını biz'de anlıyabiliyoz çünkü kanadını sevdiren bi kuş kanadını okşayınca ne canı yanıyor nede bişey şimdi kafesine havuç,marul,elma rendelenmiş bir şekilde koydum bide suyuna vitamin ilacı sıktırdı doktor 3 gün sonra tekrar gidicem

işte sorun da burda veterinere götürdük kırık değil dedi adam bi düşüncesi var ama şöyle vitaminsizlik'Den olabilir dedi biraz kullansın işe yaramazsa başka bişey verecekmiş bide size soruyum dedim ama kırık olmadığını biz'de anlıyabiliyoz çünkü kanadını sevdiren bi kuş kanadını okşayınca ne canı yanıyor nede bişey şimdi kafesine havuç,marul,elma rendelenmiş bir şekilde koydum bide suyuna vitamin ilacı sıktırdı doktor 3 gün sonra tekrar gidicem
Tamam o zaman. Kalamar kemiği yesin. Mamasına kalamar kemiği ufalayın kalsiyum ihtiyacını karşılar.

teşekkürler bi 3 gün böyle yapıcam geçmesse tekrar veterinere götürücem

Geri