Kuşumun sol eli felç gibi duruyor

Zep

Yeni Üye
1 ay önce muhabbet kuşum boynunun üzerinde eğilerek duruyordu ayaklari bir tuhafti veterinere götürdüm ne olduğunu anlamadi bile antibiyotik ve vitamin verdi. Daha sonra kusumda ishal gördüm tamamen su çıkarıyordu nerdeyse ve sırtında bir şişlik fark ettim basta ur diye düşündüm tekrar götürdum ve durumu anlattım baktı ve sağ bacaginin kirilip kaynadigini söyledi. Kortizonlu krem önerdi belki rahatlatr dedi . Kremi aldm sürdüm fakat 2 3 gün sonra fark ettim ki sağ ayağı sağlam sol ayağı sorunlu kuşun ona da krem kullandm ama sol sli hiç tutmuyordu . Sol bacagi mos mor ishali var . Çok su içiyor üstelik. Akşamları isten geldiğimde ilacını surup biraz dinlensn dye bı kaç saat avcumda uyuyor. Patates haşlamasi verdim yemedi dün zorla verdm ne yapacağımi bilmiyrm çok üzülüyorum. Yardımcı olur musunuz. Resimdeki gibi duruyor genelde sol elini de rast gele tutturuyor denk gelirse
2018-07-21-14-50-28-780.jpg

Ekli dosyalar

• 15322452116031991058061.jpg
    15322452116031991058061.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 28
Sol bacağında kırık var gibi ve sargıya alınması lazım. Fotoğrafta bile belli eklemde sıkıntı var. Başka bir veterinere gitmenizi öneririrm. Gidene kadar kalamar kemiği ufalanmış mama hazırlayın ve kuşa yedirin. Mutlaka yemeli, aç kalmasın. Avcunuzdan yedirin öyle de yemezse şırınga yardımıyla yedirin.

Tuzsuz ve yağsız pişmiş pirinç lapası yedirin, kafese dal darı asın ishale iyi gelir. Bacağı için de kalamar kemiğini mamaya ufalayın. Başka bir veterinerden röntgen çektirseniz çok iyi olur.

Burda 7/24 tek açık veterinere götürdüm epeyde para verdim. Başka veteriner bulm
Sol bacağında kırık var gibi ve sargıya alınması lazım. Fotoğrafta bile belli eklemde sıkıntı var. Başka bir veterinere gitmenizi öneririrm. Gidene kadar kalamar kemiği ufalanmış mama hazırlayın ve kuşa yedirin. Mutlaka yemeli, aç kalmasın. Avcunuzdan yedirin öyle de yemezse şırınga yardımıyla yedirin.
Baska veteriner arycm kalamari nerden bulabilirim

Kalamar kemigi de aldım veteriner ishal ilacı da verdi canımın içi öldü ne yaptıysam kurtaramadim

Geri