Kuşumun sağ gözündeki kızarıklık veya tüy dökülmesi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Kamutak
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kamutak

Yeni Üye
Merhaba bugün kuşumun sağ gözünde hafif kızarıklık mı yoksa tüy dökülmesi mi anlayamadığım bir gariplik fark ettim 2 gündür iş yüzünden sadece yem su değiştiriyordum odadaki kitapların bazılarını kemirmiş ondan olabilir mi acaba yardımcı olursanız sevinirim ayrıca suyuna fark ettikten sonra şimdi B vitamini koydum. https://hizliresim.com/6pykb5o

Flaşsız ve aydınlıkta(normal günışığında) net foto paylaşın. Kuşunuz gözünü bir yerlere sürter mi, tüneğe mesela?
Kağıt yemiş mi? Dışkıları nasıl? Öğürme kusma hapşırma var mı?

Flaşsız ve aydınlıkta(normal günışığında) net foto paylaşın. Kuşunuz gözünü bir yerlere sürter mi, tüneğe mesela?
Kağıt yemiş mi? Dışkıları nasıl? Öğürme kusma hapşırma var m
Saat 5 6 gibi paylaşmaya çalışcam öğürme kusma yok dışkı fotoğrafı ve daha net bir fotoğrwf paylaşıcam

Geçmiş sanırım yeni fotoğraflar yükledim bakar mısınız

Evet geçmiş görünüyor.
Yalnız ben bu kuşun tüylerini beğenmedim,takviye veriyor musunuz? Bt Amin Forte vb. takviyeler kullanıyor tüy için.
Nerden temin edebilirim acaba fotoğrafta o kadar belli olmuyor sadece kuyruk kısmı bi tık kötü onun için de petahoptan gold wings b complex vitamini almıştım

Nerden temin edebilirim acaba fotoğrafta o kadar belli olmuyor sadece kuyruk kısmı bi tık kötü onun için de petahoptan gold wings b complex vitamini almıştım
Rohnfried Entrobac probiyotik (10-15gr), Gervit-w multivitamin (20-25ml),Bt Amin Forte (20-25ml), Sedochol (20ml) almanızı öneririm bunlar temel takviyeler sayılır. Karadenizpetten temin edebilirsiniz. Ayrıca yeme takviye olarak yabani sağlık tohumu da öneririm,Versele Laga veya Natural King markasınınkini alabilirsiniz.
Ürünleri temin ederseniz haber verin program yapalım size. Kuş bakımsız görünüyor.

Rohnfried Entrobac probiyotik (10-15gr), Gervit-w multivitamin (20-25ml),Bt Amin Forte (20-25ml), Sedochol (20ml) almanızı öneririm bunlar temel takviyeler sayılır. Karadenizpetten temin edebilirsiniz. Ayrıca yeme takviye olarak yabani sağlık tohumu da öneririm,Versele Laga veya Natural King markasınınkini alabilirsiniz.
Ürünleri temin ederseniz haber verin program yapalım size. Kuş bakımsız görünüyor.
Sipariş verdim bir de gece uyurken mi bilmiyorum ama böyle bi ses geliyo sanki burundan geliyo gibi bilmiyorum bide bazen çok uçunca nefes nefese kalıyormuş gibi geliyo ama bazen de çok uçuyor nefes nefese kalmıyor anlamadım enerjisi her zamanki gibi yerinde durmuyor uçuyor ötüyo hasta gibi değil yani baya enerjik ama hafif ses geliyor bazen başka ne almam lazım

Sipariş verdim bir de gece uyurken mi bilmiyorum ama böyle bi ses geliyo sanki burundan geliyo gibi bilmiyorum bide bazen çok uçunca nefes nefese kalıyormuş gibi geliyo ama bazen de çok uçuyor nefes nefese kalmıyor anlamadım enerjisi her zamanki gibi yerinde durmuyor uçuyor ötüyo hasta gibi değil yani baya enerjik ama hafif ses geliyor bazen başka ne almam lazım
Solunum problemi olabilir kanatlı hekimine muayene ettirmeniz doğru olur.
Solunuma takviye olarak Rohnfried Atemfrei öneririm. En başından bunu da yazsaydiniz en başta yazardım bu ürünü.

Geri