Kuşumun rotbalans ayarı bozuldu

Kuşum uçarken sola çekiyor sürekli sola dönerek uçuyor hep çarpıyor çok seviyorum o da beni seviyor ve etrafa bakarken sürekli sağ gözü yukarıya gelecek şekilde bakıyor sol göz hep aşşağıya bakıyor uçarken sola dönerek uçtuğu için hep çarpıyor japones olduğu için mi böyle gülleri ve kanat tüy düzeni gayet güzel arkadaşım tepesinden dolayı olduğunu söylüyor kafa tüylerini sıfıra vurabilirim sağ gözü görüyor galiba hep onunla bakıyor yukarıya falan ama uçarken hep sola dönüyor yetişkinlik tüyüne giriyor acaba onun yüzünden mi fotoğraflarda ters durduğu için sol gözü yukarı bakıyor gibi çıkmış ama sağ gözü yukarı bakıor ve uçarken sola dönük uçuyor daireler çiziyor genelde çarpıyor birde cinsiyetini yazabilirmisin videoyu atamadım videoda havadan bırakıyorum yere düşene kadar sola daireler çizerek düşüyor havaya fırlatınca sola dönerek çarpıyor kanat tüyleri çok güzel ve sıralı gözlerinde sıkıntı var galiba neredeyse hiç bişeye tepki vermediği için anlayamıyorum kör olup olmadığını video ve fotoğraf atamıyorum yüklemeye çalıştığınıız dosya fazla büyük diyip izin vermiyor isteyene wpden atarım bana özelden numaranızı atabilirsiniz lütfen yardımcı olun lütfen kuşumu çok seviyorum

Rotbalans gayet yaratıcı bir bakış açısı ve başlık olmuş

Bende arkadaşınıza katılıyorum ama belkide japoneslerin geneli öyledir

Geri