Kuşumun poposuna dışkı yapışıyor.

Yunus Emre Zandolu

Meraklı Üye
Arkadaşlar 2 hafta önce bir dişi kuş aldım. Oğlumla çok iyi anlaştılar, kuş gayet sağlıklı görünüyor,tüyleri kabarık değil hiç, dışkısı da normal fakat bazen düşmüyor dışkı. İshal gibi değil tüye falan bulaşmıyor. Poposuna yapışıp kuruyor. Bunun nedeni nedir acaba?( İlk geldiği gün ishal oldu ama cok sürmeden düzelmişti.)

Kuşunuza ara sıra havuç rendesi,maydanoz sapı verin.Probiyotik kullanıyor musunuz ?

Su fazla tüketmiyorsa yemler zaten yağlı bu sıcaklardan dolayı kabızlık olabilir.Bir kulak çubuğu ile poposuna zeytin yağı süre bilirsiniz.Tabii ki bastırmadan.

Su fazla tüketmiyorsa yemler zaten yağlı bu sıcaklardan dolayı kabızlık olabilir.Bir kulak çubuğu ile poposuna zeytin yağı süre bilirsiniz.Tabii ki bastırmadan.
tamamdır. Ben de su içmemesinden şupheleniyorum. Demin baktığımda tuyuş şeklimden midir bilmem ama popo biraz açık duruyor gibiydi.

tamamdır. Ben de su içmemesinden şupheleniyorum. Demin baktığımda tuyuş şeklimden midir bilmem ama popo biraz açık duruyor gibiydi.
Merhaba bnm yeni aldigim kusumdada oyle bir durum var , hala su ictigini gormedim ama dun marul yedi. Cozum bulabildiniz mi ?
Popodaki tuylerine yapisiyor.

Merhaba bnm yeni aldigim kusumdada oyle bir durum var , hala su ictigini gormedim ama dun marul yedi. Cozum bulabildiniz mi ?
Popodaki tuylerine yapisiyor.
Ilk geldikleri zaman genellikle ishal oluyorlar. Ben cok tecrubeli degilim fakat ishal olunca sadece aspur ve dal dari veriyorum. Geciyor 1-2 gune. Poposunu da ilik suyla temizliyorum. isterseniz deneyin isterseniz yeni post acin daha tecrubeli arkadaslar var sitede.

Geri