kuşumun poposuna dışkı yapışıyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Kader
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kader

Meraklı Üye
Daha önceden de olmuştu ara ara. Bugün baktım yine olmuş. Poposuna yapışıyor haliyle tüyleri de kirlendi. İshal mi oldu anlayamıyorum. İki kuşum olduğu için dışkı ayırt etmek zor oluyor. ne yapabilirim?

Fotoğraf paylaşabilir misiniz? Poposundaki birikmiş dışkının fotoğrafını atarsanız kabız mı ishal mi anlayabiliriz.

Şuan baktım birşey yoktu poposunda tüyler temizlensin diye biraz suyla yıkadım. Şuanlık bir sorun yok. Ama neden oluyor anlamıyorum.

Şuan yaptı hemen çektim.

Ekli dosyalar

• 20180728_195730.jpg
    20180728_195730.jpg
    717.8 KB · Görüntüleme: 38
Sabah ikisinden biri sulu yapıyordu ama anlayamamıştım hangisi. Tahminim bu anlattığım kuşum.

dışkı normal gözüküyor keşke poposunu çekseydin kuşun.

Yeni.

Ekli dosyalar

• 20180728_201624.jpg
    20180728_201624.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 36
Nasıl yani sindirim sisteminde bir problem mi var :( ciddi bir şey mi

Valla rahatladım sağ olun :) kaç gün kullanalım yoğurt suyunu?

İyi akşamlar. Son dışkı bu şekilde. Çok küçük geldi bana. Yoğurt suyu şuan mevcut olmadığı için dün suyuna 4 damla elma sirkesi damlattım. Yine dışkısı kalıyor poposunda. Korkmaya başladım artık neden oluyor anlam veremiyorum.

Ekli dosyalar

• 20180730_205908.jpg
    20180730_205908.jpg
    818.6 KB · Görüntüleme: 23
İyi akşamlar. Son dışkı bu şekilde. Çok küçük geldi bana. Yoğurt suyu şuan mevcut olmadığı için dün suyuna 4 damla elma sirkesi damlattım. Yine dışkısı kalıyor poposunda. Korkmaya başladım artık neden oluyor anlam veremiyorum.
Dışkısı normal görünüyor. Yoğurdu da organik yoğurt olsun, unutmayın.

Şimdilik yoğurt kullanabilirsiniz ancak uzun vadede profesyonel bir ürün temin etmenizi öneririm

Geri