Kuşumun poposu mor ve şiş

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan elraeren
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

elraeren

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Kuşum son 3 ayda 2 kez kızgınlık dönemi geçirdi ve 5er yumurta yaptı.Tam bitti derken poposunda hafif şişlik var tekrardan ,popo deliği büyüdü ve morluğu geçmedi.Sizce yumurtası var mıdır?Veterinere götürmeli miyim?Bu konularda çok acemiyim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Fotoğraf : https://r.resimlink.com/gJCl0RS.jpg

almak dışında yapacak şey yok.uzun vadede ona zararda verecektir.
Ailem kuşla ilgileniyorlar bir tek ben bakıyorum.Ben olmadığım zamanlarda 2 kuşu zapt edemezler yumurta kırılır dişi ölür ben daha kötü olurum yoksa kızgınlık yumurtasını yaptığı an direk alırdım.Merak ettiğim şey de Zaten bu değil kuşun şu anda taşıdığı bir yumurta var mı ? Bu popo normal mi onu merak ediyorum...

Ailem kuşla ilgileniyorlar bir tek ben bakıyorum.Ben olmadığım zamanlarda 2 kuşu zapt edemezler yumurta kırılır dişi ölür ben daha kötü olurum yoksa kızgınlık yumurtasını yaptığı an direk alırdım.Merak ettiğim şey de Zaten bu değil kuşun şu anda taşıdığı bir yumurta var mı ? Bu popo normal mi onu merak ediyorum...
evet şuan bir kızgınlık yumurtası var.ama eş almassanız sağlığına zararı olur bağışıklığı düşer.sıkışma durumunu söylemiyim bile.

Geri