Kuşumun neyi var?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan erzsrl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

erzsrl

Meraklı Üye
Kuş sesi falan dinlettiğimde gayet hareketli şekilde kafesi turluyır fakat kuş sesi olmayınca böylexe duruyor kafeste

Ekli dosyalar

• 20200601_143751.jpg
    20200601_143751.jpg
    899.3 KB · Görüntüleme: 10
  • 20200601_143732.jpg
    20200601_143732.jpg
    905.5 KB · Görüntüleme: 10
  • 20200601_143732.jpg
    20200601_143732.jpg
    905.5 KB · Görüntüleme: 11
Kardeşim Dışkılar normal gibi görünüyor ama daha iyi anlamak için kafes tabanına tuvalet kağıdı koy. Dışkı yapsın bakalım.
Tamam abi az önce dışarı çıktım da eve gidince tuvalwt kağıdı koyarım yarın sabah da fotoğrafını paylaşırım sizle. Peki tüylerini beden böyle yapıyor eşi var ayırma yöntemi uyguluyorum onlara. Mama veriyorum kuş sesi dinletiyorum, vitamin veriyorum, ne gerekiyosa elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum. Maşallah erkek zımba gibi. Fakat dişide biraz sıkıntı yaşıyorum yemek yerken falan çok korkarak yiyor. Son günlerde daha hareketli fakat dünden beri kuş sesi olmadığında tüylerini böyle yapıyor

Tamam abi az önce dışarı çıktım da eve gidince tuvalwt kağıdı koyarım yarın sabah da fotoğrafını paylaşırım sizle. Peki tüylerini beden böyle yapıyor eşi var ayırma yöntemi uyguluyorum onlara. Mama veriyorum kuş sesi dinletiyorum, vitamin veriyorum, ne gerekiyosa elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum. Maşallah erkek zımba gibi. Fakat dişide biraz sıkıntı yaşıyorum yemek yerken falan çok korkarak yiyor. Son günlerde daha hareketli fakat dünden beri kuş sesi olmadığında tüylerini böyle yapıyor
@Recai

Ortamda ki bir nesne ya da ses korkutmuş Olabilr. Kuşun kafesini yüksek bir yere koyarsan iyi olur

Geri