Kuşumun neyi var bilmiyorum

Mhhbetkusutr

Meraklı Üye
Kuşum bu aralar yerde dolaşmaya başladı kafeste yırtınıyor beni çıkar diye çıkarıyorum hemen tüy kabartıp uyumaya başlıyor ( bide bu aralar elimin içinde uyumaya başladı izin vermezsem bir yerlere sokulmaya başlıyor) dışkısı iyi değil İshal mıdır bilmiyorum birde kuş 3,5 aylik ve tuyde yardımcı olunuz
15436710447201658404996.jpg
15436709993061732475979.jpg

Son düzenleme:
Dışkılar normal değil kuşunuz hastalanmış. Tam dolu suluğuna beş damla elma sirkesi damlatın ve veterinere gidin.

Diğer konularınızda da hep dışkı fotoğrafı istiyordum çünkü hastalık şüphesi vardı şimdi dışkıyla netleşti.

Bence sadece yulafla, darıyla geçecek gibi değil çünkü mikrobik bir durumunun olduğunu düşünüyorum. Nefes alıp verirken kuyruğu titriyor mu? Kuş kusuyor mu? Bence ilaç tedavisi gerekebilir.

Yerde uyumaya başladı yok kuyruk aşağı yukari sallanmiyor ama ara ara kusuyor mesela geçen hafta yada 3-4 gün önce sabah salyali kusmustu

Kuşu kaybetnej istemiyorum yardım edin veteriner anlamiyor, bu sitede veteriner yok mu

Antibiyotik gerekebilir etiketleme yapamıyorum veteriner değil ama süleyman yerli adlı üye mikostatinin nasıl kullanılacağına dair bilgi verebilir özelden yazar mısınız? Sorunu da anlatın.

Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum,elmasirkesi,zencefil durumu hafifletir,enjektör yardımıyla verebilirsiniz

Geri