Kuşumun kuyruğu titriyor ve halsiz.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan rio
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

rio

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşum bir kaç gündür hasta üşütmüş ancak hala iyleşmedi ve durgunlaştı bugün ve kuyruğu titremeye başladı. Sürekli kafasını sırtına gömerek uyuyor. Normalde kafesten çıkmak için çırpınırdı şimdi elimi uzatıyorum gelmiyor. Vieosunu yüklüyorum :( Dışkısı bazen tamemen beyaz ve sıvı oluyor şuan böyle.

https://i.imgyukle.com/2020/01/12/VpMw21.jpg

video

Daha fazla dışkı fotoğrafı ekleyin dışkıda sulu olması dışında bir sorun yok gibi ama net ve ışıklı ortamda çekin dışkıyı, sanırım solunum sebepli bir sorunu var
@umitFB

neden kimse ilgilenmiyor :(

Bugün pazar olduğu için bazı arkadaşlar müsait değildir belki yada görenler bu konuda bi sahibi değildir cevap atmıyordur yanlışlık olmasın diye konu ile bilgi sahibi olan arkadaşlar gördükleri zaman cevap yazacaktır

Daha fazla dışkı fotoğrafı ekleyin dışkıda sulu olması dışında bir sorun yok gibi ama net ve ışıklı ortamda çekin dışkıyı, sanırım solunum sebepli bir sorunu var
@umitFB

resmleri ekledim . Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Solunum derken önemli bir şey mi ?
qAozGD.jpg
M1njdQ.jpg

Bugün pazar olduğu için bazı arkadaşlar müsait değildir belki yada görenler bu konuda bi sahibi değildir cevap atmıyordur yanlışlık olmasın diye konu ile bilgi sahibi olan arkadaşlar gördükleri zaman cevap yazacaktır
Anladım teşekkürler :(

benim de kuşum bu şekilde olmuştu ishaldi ama. tetramezatin kullandım ishal için toparladı hemen. üşüttüğü zaman da suyuna 1 adet bebe aspirini eritiyorum (pembe).

Günaydın 1 adet pembe bebe aspirini tam suluğa (100 ml) eritip verebilirsin. üşütmüş gibi duruyor

evet yiyor içiyor gayet hareketli aslında ancak kuruk titremesi artmış anlamıyorum .

bende aspirin versem mi acaba?
Önceki video da da hafif kuyruk atması vardı zaten. Solunum yolları enfeksiyonu olabilir. Şimdi de arttı diyorsanız. Aşağıdaki video yu izleyin faydali olacaktır size.
Solunum sorunu varsa ilaç kullanmalısın. Vitamin veya aspirinle geçecek bi şey değil.

• Beğen
Tepkiler: Kca
Geri