Kuşumun Kuyruğu Kırıldı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan YagmurK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

YagmurK

Emektar Üye
Merhabalar arkadaşlar, bu sabah kuşum ile oynarken kuşumun kuyruğunun kırıldığını fark ettim, kuyruğu çekmeli miyim? Çekersem nasıl çekmeliyim? Tüy dökümünde düşmesini beklesem daha iyi gibi ama uçuş dengesini vs. bozar diye korkuyorum.

Kırılan kuyruğun kırık yeri biraz kahverengi gibi.

Bence çek bi anlık canı yanacak ama çekmezsen uzun vadede canı yanar

Şuan kuşumun kırılan tüyü düştü ama dip kısmı hala kuşumda duruyor, çekeyim mi?

çek bence çünkü bazı caniler kesiyorlar ya kanatlarını çekmek gerekiyor işte bu da onun gibi çek bence

Bence kırılan kısmı çekin hem daha hızlı uzar kuyruğu iyi bir b vitamini takviyesi ile daha iyi olur

benim kuşların da kuyrupu kırılıyor ben çekiyorum çünkü bu iş onların iyiliği için
ben elime alıyorum kuşu yan tutup o kırılmış kuyruğu tutup çekiyorum

Acıya bilir çekerken ama çekmezseniz kafesin tellerine takıla bilir daha çok acı vere bilir tremiycin süre bilirsin çektikten sonra iyi bir b vitamini verince daha iyi olur

Acıya bilir çekerken ama çekmezseniz kafesin tellerine takıla bilir daha çok acı vere bilir tremiycin süre bilirsin çektikten sonra iyi bir b vitamini verince daha iyi olur
Hocam takılma ihtimali yok, elimde krem olmadığı için ve bu konuda tecrübeli olmadığım için tüy dökümünde düşmesini bekleyeceğim sanırım.

Hmm çekseydiniz daha iyi olurdu ama neyse o zaman fazla da bi kanama olmaz bence

Geri