Kuşumun kanatları kan dolu ve kanıyor

byznrs

Yeni Üye
Arkadaslar merhaba kuşu yaklaşık 3 gun önce aldım ve yavru max 26 gunluk felan kanatları tam gelişmemiş ve kapsullerin içi kan dolmuş bazıları kırıldı için kanama oldu ve yara var kanadında tamamen gelişim süreci nasıl olur acaba kanatlar kendini yenilermi dün kırılan kanatlarını bi kaçtane hızlıca çektim bi sıkıntı yok ama bazıları acı veriyor ve kaçmak istiyor sizce çekmelimiyim yokse kendi haline mi bırakmalıyım.

Kanat falan çekmeyin. Kuşun videosunu paylaşın

Röhnfried Bt Amin Forte ve Biotin alalım kuşlar için olanlardan, Biotin Vitaz Soliter öneririm.
Bt Amin Forte'den 30 ml alın. Ayrıca probiyotik vitamin falan veriyor musunuz? Röhnfried Entrobac (15-20 gr), Rohnfried Gervit-w (25ml),Sedochol(20-25 ml) alalım. Karadenizpet com'dan alabilirsiniz isterseniz Röhnfried yetkili il bayiliği var.

Ürünleri temin ederseniz haber verin program hazirlicam size

Röhnfried Bt Amin Forte ve Biotin alalım kuşlar için olanlardan, Biotin Vitaz Soliter öneririm.
Bt Amin Forte'den 30 ml alın. Ayrıca probiyotik vitamin falan veriyor musunuz? Röhnfried Entrobac (15-20 gr), Rohnfried Gervit-w (25ml),Sedochol(20-25 ml) alalım. Karadenizpet com'dan alabilirsiniz isterseniz Röhnfried yetkili il bayiliği var.

Ürünleri temin ederseniz haber verin program hazirlicam size
Yok hiç bir ürün kullanmadım yeni aldım kuşu zaten 3 günlük bu dedikleriniz kuşçulardan temin edebilirim miyim acaba?orada var mıdır satışı

Yok hiç bir ürün kullanmadım yeni aldım kuşu zaten 3 günlük bu dedikleriniz kuşçulardan temin edebilirim miyim acaba?orada var mıdır satışı

Röhnfried Alman malıdır ve kaliteli ürünleri vardır, profesyonel markadır. Petsoplarda zor bulursunuz diye düşünüyorum. Kuşun kanatlarında problem var bu arada. İsterseniz kanatlı veterinerine muayene ettirin, tüy hastası olabilir.

Dostum kuş yavru değil bilgin olsun.
Kuş yüksek ihtimalle tüy hastası. Size yavru diye tüylerinin eksik olduğu söylenmiş olabilir diye belirtmek istedim.
@Merve hocamın ve Birdlover'ın tespitleri nokta atışı duruyor.

En iyisi kanatlı veterinerine göstermek... gerekli müdahaleden sonra takviye besin ilaç ne ise yaparsınız.

Dostum kuş yavru değil bilgin olsun.

@Merve hocamın ve Birdlover'ın tespitleri nokta atışı duruyor.

En iyisi kanatlı veterinerine göstermek... gerekli müdahaleden sonra takviye besin ilaç ne ise yaparsınız.
Kendisi yavru kuşun çünki daha henuz uyumayı bile bilmiyor çoğu şeyde hareketlerinde bile belli yavru olduğu resimden bakınca yavru değil diyemezsiniz

Kendisi yavru kuşun çünki daha henuz uyumayı bile bilmiyor çoğu şeyde hareketlerinde bile belli yavru olduğu resimden bakınca yavru değil diyemezsiniz
Muhabbet kuşları büyüdükçe gözlerinin çevresindeki beyazlık genişler. Önce gri renginde olur sonra gittikçe beyaza döner. Çektiğiniz fotoğrafta bu şekilde görünüyor.

Yeni fotoğraf ekleyin yavru olup olmadığını netleştirelim. Cahil değiliz bu konuda şüpheniz olmasın.

26 günlük bir kuş değil. Gözlerde beyazlaşma, alın/baş tüylerinde de beyazlaşma var siyahlar gitmiş. Yavru değil.
Tüy problemi olan yetişkin bir kuş bu.
Dediğiniz gibi bilen ve anlayan birine sordum kuşta tüy hastalığı varmıs ve geçmez dedi yavru diye kakalamışlar bana yarın bulutu götüreceğim aldım yere teşekkur ederim bilgiler için🙏🙏

Dediğiniz gibi bilen ve anlayan birine sordum kuşta tüy hastalığı varmıs ve geçmez dedi yavru diye kakalamışlar bana yarın bulutu götüreceğim aldım yere teşekkur ederim bilgiler için🙏🙏
Foruma niye soruyorsunuz madem teyit ettiriyorsanız.. Direkt "bilen ve anlayan" birine niye sormadınız ? Dediklerimize güvenmiyorsanız bu foruma sormayın sorularınızı bir daha madem.

Geri