kuşumun kakası yeşil ve jolemsi

9 aylık erkek kuşumun yanına 7 aylık dişi kuş aldım dişinin gagası falan kırık biraz deforme olmuş bide hafif halsizdi geldiğinde kakasının rengininde yeşil olduğunu fark ettim şimdi erkek kuşumdada aynı belirtiler var veterinere götürücem ama evde yapabileceğim şeyler varsa yazar mısınız 🥲

Her iki kuşun da beyaz peçete üzerine yaptığı 6-7 adet dışkının fotoğrafını paylaşın, dişi ve erkeğin dışkıları ayrı olsun karışık olmasın.
Kuşlarda belirtiler var mi? Öğürme kusma hapşırma kötü koku tüy bozukluğu göz burun kulak akıntısı?
Bu arada gideceğiniz veterinerin kanatlı (kuş) veterineri olmasına bu alanda uzman olmasına dikkat edin anlayan veterinerlere muayene ettirin.

Her iki kuşun da beyaz peçete üzerine yaptığı 6-7 adet dışkının fotoğrafını paylaşın, dişi ve erkeğin dışkıları ayrı olsun karışık olmasın.
Kuşlarda belirtiler var mi? Öğürme kusma hapşırma kötü koku tüy bozukluğu göz burun kulak akıntısı?
Bu arada gideceğiniz veterinerin kanatlı (kuş) veterineri olmasına bu alanda uzman olmasına dikkat edin anlayan veterinerlere muayene ettirin.
dişi suan iyi yakinlarda kuslara bakan veteriner olmadigi icin petshopa goturduk tuylerini dokememisler hafifte hastalarmis ilac verdi adam dedigim gibi disi iyilesti ama erkek kusum baya kotulesti kafesini ayirdim yem yedirmeye calisiyorum ilacli su veriyorum diski fotografinida atmaya calisicam gun icinde

Geri