Kuşumun kafası kanıyor

Minikuş

Yeni Üye

Diğer kuşum kafasını ısırdı kafasına detaylı baktım nokta gibi bir yara var sanırım

Düzenleme: kafasına dokunduruyor. Sanırım tüyünü kopartmış. Canı acıdığını sanmıyorum kaşıttırıyor sadece betekondan kafası kaşınıyor

Kaybettiği kanlar için tekviye yapmam lazım mı elimde röhnfried in 10 lu serisi var

Son düzenleme:
betekon sürdüm

Kulak pamuğu ile sürdüm sürdüğümde kaşınmaya başladı

İki resminde betekonlu hali betekonu uygulamam doğru olmuş mudur.

Düzenleme: terramycın sürdüm şimdi durum böyle https://imgyukle.com/i/QxF328

Kuşum tüyden yeni çıkıyor o yüzden büyük ihtimalle tüy tüpçüklerinin daha kanlı olanlarının koptuğunu düşünüyorum .Trramycıni düzenli olarak kullanmam gerekiyor sanırım. Şimdilik durum böyle hal ve hareketleri dışkısı her şeyi normal

Son düzenleme:
Yara yok ya tüyü koptu ya da tüy tüpü kanamış. Şu an durumu iyi ama kafası hala kırmızı. Sürdüğüm betekondan mıdır yoksa kan lekesi mi

Şimdi betekon mu yoksa teremmisin mi sürmeliyim ? Birde kafasını temizleyeyim mi yoksa Kendi kendine geçer mi?
cevabınız için teşekkür ederim geç gördüm

Kan durduysa sorun yok. Leke mi batikondan mı olduğunu ben bilemem ki, siz bileceksiniz onu. Ama kanama yoksa sorun da yoktur.
B vitamini takviyesi yapın. Yarım suluğa beş damla. 8 saatten fazla kalmasın sulukta. Ve kafesi çok pis duruyor. Güzelce bir kafes temizliği yapın ki mikrop kapmasın. Geçmiş olsun

Geri