Kuşumun iki ayağı da kangren

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Eda-6657
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Eda-6657

Yeni Üye
Merhaba daha önce konu açmıştım kuşumun iki ayağında da kangren başlangıcı var hatta bayağı bayağı ilerledi veterinere götürdüm ve ilaç verdi kangren ilacıymış, damarları genişletitormuş kullanıyorum iki gündür tünekte durabiliyor az çok fakat dengesini sağlayamayıp düştüğü oluyor bazen birde doktor aloe vera önerdi sürün felan diye yapıyorum ancak herhangi bir gelişme yok şu anda konudan anlayan birisi varsa buraya bir bakabilir mi?

Merhaba daha önce konu açmıştım kuşumun iki ayağında da kangren başlangıcı var hatta bayağı bayağı ilerledi veterinere götürdüm ve ilaç verdi kangren ilacıymış, damarları genişletitormuş kullanıyorum iki gündür tünekte durabiliyor az çok fakat dengesini sağlayamayıp düştüğü oluyor bazen birde doktor aloe vera önerdi sürün felan diye yapıyorum ancak herhangi bir gelişme yok şu anda konudan anlayan birisi varsa buraya bir bakabilir mi?
Bu arada fayda sağlar başkalarına diye yazayım fakat bu dertten muzdarip olan önce bir veterinerw götürsün ilaç : trental bir tablet ezilip suya karışıtırılıyor 1 ml veriliyor

Fotoğraf yükler misiniz?

Kuşun önceki konusunu eklerseniz iyi olur sizin kuş baya badireler atlatmış gibi.kangren neden olmuş ki?benim bildiğim bilezikden falan olur o ama durup dururken neden oldu acaba.

gerçekte sorunu neydi ki?allah rahmet eylesin :(

Geri