Kuşumun huyu değişti

Furki Dede

Yeni Üye
kankami eskiden 3 parmağımla severdim hoşuna giderdi bu aralar sevdirmiyo kafesine alışsın diye 2 gün kafeste beklettim günde 2 saat dışarı çıkardım kafesten çıkmak için kafesin tellerini isiriyodu sonra değişik değişik hareketler kafesine alistiriyim derken sevdirmiyo artık kendini yaklaşık 1 buçuk aylık yani neden olabilir yine seviyo beni uçuyo yanıma geliyo kafama konuyo omzumda pinekliyo elime geliyo ama elimi ısırıyo durduk yere ne yapmam gerek kankam ısırmasın beni :D

Isırmayı oyun sayıyordur. Tepki verdiğinizde hoşuna gider, daha çok ısırır.
Tepki vermeyin. Bir oyuncak gösterin ısırınca veya yüzüne doğru hafifçe üfleyin.
tepki vermiyorum evet kızmak ya da başka birşey çözüm değil :D şey böyle parmağımı sevmek için yanağına götürünce homurdaniyo hoşuna gitmiyo gibi ağaç yaşken eğilir alistirmistim kankami sevilmeye uflersem duzelir mi kafese alıştırma surecinde bir sorun olmamıştır değil mi

tepki vermiyorum evet kızmak ya da başka birşey çözüm değil :D şey böyle parmağımı sevmek için yanağına götürünce homurdaniyo hoşuna gitmiyo gibi ağaç yaşken eğilir alistirmistim kankami sevilmeye uflersem duzelir mi kafese alıştırma surecinde bir sorun olmamıştır değil mi
Isırdığında bırakması için üflemek bir yöntem. Sevdirmek istemiyorsa sevmeyin bir süre.

Geri