Kuşumun gözü kapandı

mnecatioksuz

Yeni Üye
Merhaba. İki gün önce dişi kuşum yalniz kalmasin diye yanına erkek bir kuş attim. Sürekli olarak yuvada zamn gecirdiler. Dişi kuş yem kusması için sürekli peşinde koştu. Bugün kuşları kontrol ettiğimde erkek kuşun gözünün etle kapandığını ve çok az gözünün göründüğünü gördüm. Hemen kuşları ayirdim. Terramisin ve gentagut ilaci alıp gözüne sürdüm. Başına bu olay gelen var mi?

Enfeksiyon kapmış gibi geliyor bana kuşu aldığınız ortam pis miydi?

Çok kirli biryer değildi. Zaten takım olarak ellerinde tuttukları kuşu ayırıp bana verdiler. Dişi kuş çok hareketli. Tüm kuşların peşinde koşup yem kusmalarini istiyor. Ayrıca çok hircinlasti. Onun yaptigini düşünüyorum

Çok kirli biryer değildi. Zaten takım olarak ellerinde tuttukları kuşu ayırıp bana verdiler. Dişi kuş çok hareketli. Tüm kuşların peşinde koşup yem kusmalarini istiyor. Ayrıca çok hircinlasti. Onun yaptigini düşünüyorum
İnşallah geri düzelir @ADRIAN @Recai hocalar görünce en iyi tavsiye yi vericeklerdir

Teşekkür ederim. Ne güzel anlaştılar diye seviniyordum. Tüm ailece çok üzüldük hayvanın durumuna. İnşallah düzelir.
İnşallah şahsen bende üzüldüm keşke birkaç gün başka bi kafese koyup diğer kuşun kafesi ile bir birlerini görecek gibi yan yana koysaydınız belki daha iyi olur du ama hayvanlarında huyları bir birileriyle çok farklı gerçekten

İnşallah şahsen bende üzüldüm keşke birkaç gün başka bi kafese koyup diğer kuşun kafesi ile bir birlerini görecek gibi yan yana koysaydınız belki daha iyi olur du ama hayvanlarında huyları bir birileriyle çok farklı gerçekten
Tek gözlü kuş yaşar mi? Gözlemlediğim kadarıyla yem yiyor.

Hayvanın gözü eğer hasar verilerek yapıldıysa (ki başka ihtimal yok gibi), şu saatten sonra düzelmesi zor.
Tek gözlü kuş yaşar mi? Gözlemlediğim kadarıyla yem yiyor.
Yaşar.

Geri