Kuşumun göğsü sivri yem yemiyor

canımkusumalex

Yeni Üye
Kuşum 7 aylık dişi yem yemiyor bugün oyun oynarken parmağıma yem bıraktı ayağıma da aynısını yaptı ama 3 4 gündür doğru düzgün yem yediğini göremedim. Normalde asla kafesde durmayan bir kuş sürekli dışarda 1 haftadır sadece 10 15 dk lığına çıkabiliyor küsmüş olabilir mi ? Ya da kuruma falan mı ne yapmam lazım ?

Lütfen yardım edin
  • Muhabbet kuşunun iştahında azalma
  • Gün boyu kabarıp uyur
  • İştah azalmasına bağlı olarak ani ve hızlı kilo zayıflama(Yem yemez yemin içinde oynar)
  • Karın bölgesinin normalden daha büyük ve şiş olması
  • Kuşun karnında bağırsakların belirgin olarak görülmesi
  • Yemlerin tam olarak sindirilememesi, dışkıda yem görülmesi
  • Dışkının ishal olarak çıkması(Dışkısında yemler görülür)
  • Kuşun etinin, kaslarının hızla erimesi(Kuş hafifler, göğüs kemiği bıçak gibi keskin olur)
  • Muhabbet kuşunun göğsünün kuruması
  • Halsizlik, durgunluk, hareketlerde azalma ve isteksizlik

bu belirtiler varmı.

• Muhabbet kuşunun iştahında azalma
  • Gün boyu kabarıp uyur
  • İştah azalmasına bağlı olarak ani ve hızlı kilo zayıflama(Yem yemez yemin içinde oynar)
  • Karın bölgesinin normalden daha büyük ve şiş olması
  • Kuşun karnında bağırsakların belirgin olarak görülmesi
  • Yemlerin tam olarak sindirilememesi, dışkıda yem görülmesi
  • Dışkının ishal olarak çıkması(Dışkısında yemler görülür)
  • Kuşun etinin, kaslarının hızla erimesi(Kuş hafifler, göğüs kemiği bıçak gibi keskin olur)
  • Muhabbet kuşunun göğsünün kuruması
  • Halsizlik, durgunluk, hareketlerde azalma ve isteksizlik

bu belirtiler varmı.
Sadece göğsü sivri başka bişey yok sürekli baş parmağıma yem bırakıyor ama hiç yem yemedi

Her Kuşun Göğsü Sivri Bu kuruluk değildir

Sadece yem çıkarması bir hastalık belirtisi değildir, kur yapıyor olabilir, fazla yem tüketmiş olabilir, kursakta sindirim sorunu yaşıyor olabilir. Farklı semptomlar mevcutsa belirtiniz farklı semptomlar yok ise ciddi bir sorun olduğunu sanmıyorum.

Sevgili arkadaşlar 1 konuya 1 kez etiketlemek yeterli oluyor hadi acil ise 2. kez etiketleyebilirsiniz her konu için 3-4 kez etiket bildirimi geliyor aciliyeti olan konular arada kaynayıp gidiyor...

Sadece yem çıkarması bir hastalık belirtisi değildir, kur yapıyor olabilir, fazla yem tüketmiş olabilir, kursakta sindirim sorunu yaşıyor olabilir. Farklı semptomlar mevcutsa belirtiniz farklı semptomlar yok ise ciddi bir sorun olduğunu sanmıyorum.

Sevgili arkadaşlar 1 konuya 1 kez etiketlemek yeterli oluyor hadi acil ise 2. kez etiketleyebilirsiniz her konu için 3-4 kez etiket bildirimi geliyor aciliyeti olan konular arada kaynayıp gidiyor...
Yem yemiyor 3 gündür

Geri