Kuşumun durumu hakkında bilgi istiyorum

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Cllknn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Cllknn

Yeni Üye
IMG_3218.JPG
IMG_3219.JPG
IMG_3220.JPG
IMG_3221.JPG
IMG_3222.JPG
IMG_3223.JPG
IMG_3224.JPG
IMG_3225.JPG
IMG_3226.JPG
IMG_3227.JPG
IMG_3218.JPG
Arkadaşlar cuma günü kuş almıştım kuş elime geliyor tutabiliyorum falan ama hiç ötmüyor bide başta çok hareketsizdi şuanda biraz hareketli uçuyorda ama neden ben onu odadan çıkarken bıraktığım şekilde duruyor.
Bide kuşum hapşırıyor arada vitamin falan attım suyuna ama hiç içdiğine şahit olmadım bir kuş bir suluktan ne kadar içer günde(100ml)
Yem çok az yiyordu şuanda yiyor bugün şahit oldum.
Hapşuruğu geçsin diye portakal falan yedirmeye çalışıyorum yiyormu bilmiyorum çünkü portakalı uzatınca elime çıkıyor bende onu elime alıp portakalı ısıttırıyorum hetalde az da olsa yiyordur.
Bugün ve dün suluğuna 20 damla bir vitamin ilacı attım gribi geçsin diye adı avilin limon atcaktım ama asidik diye duydum zararlı diye bende madem portakal yemesi zararlı değil 10 damlada portakal suyu atıyım dedim.Sudan daha hiç içmedi bunu 1 saat önce yaptım.Portakal yerken heryeri yapış yapış oldu kuşum normaldede çok kaşındığı için (bit mi var acaba) ılık suyla yıkadım kuşumu ve kuşum için sürekli kombi yakıyorum bulunduğu odanın sıcaklığı 35 in altına inmiyordur( kombi 50 derecede yanıyor) kendim için yakmıyorum ama kuşumu kaybetmekten çok korkuyorum bugün çok hareketliydi fotoğrafta ekliyorum dışkısını falan çekmiştim.
Onu kaybetmek istemiyorum yardımcı olun hastamı değil mi

Geri