Kuşumun Dışkısı siyah

Süleyman SARAL

Yeni Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşumun dışkısı siyah beyaz kısımda var ama kenarlar siyah ve sıvı gibi hareketli bir kuş şu an da öyle klavyeden yazı yazdırmıyor elimin altına giriyor şu an :D. Yarın Tekirdağ'a gideceğim kuşumu da götüreceğim sıkıntı olmaz değil mi yoksa veterinere mi götürsem şimdi gayet hareketli her zaman ki gibi

Kuşunuz uzun süre aç kalmış da olabilir iç kanama geçiriyor da olabilir..Bunun için ekinezya çayı kullanmalısınız..Ekinezya çok faydalı bir bitki..1 haftalık kür yapın..İç sistemini komple temizlesin..Enerjisi yerindeyse gayet iyi..Yanınızda götürün bence ama dikkatli olmak gerek klima çarpmamalı..Sizden ayrılınca strese girmesin.. bir link vereyim okuyun:

http://papaganokulu.org/kakaloji.html

Kuşunuz uzun süre aç kalmış da olabilir iç kanama geçiriyor da olabilir..Bunun için ekinezya çayı kullanmalısınız..Ekinezya çok faydalı bir bitki..1 haftalık kür yapın..İç sistemini komple temizlesin..Enerjisi yerindeyse gayet iyi..Yanınızda götürün bence ama dikkatli olmak gerek klima çarpmamalı..Sizden ayrılınca strese girmesin.. bir link vereyim okuyun:

http://papaganokulu.org/kakaloji.html
cevap için teşekkürler bende yemek yediğini görmedim biraz yedirdim şimdi dış tarafı hafif yeşile döndü gibi ama beyaz kısmıyla dış kısmının büyüklüğü aynı

Sıcak hava etkilemiş olabilir.Zaten kuşların yedikleri yarım saat sonra dışkıya yansır..Takip edin düzelirse sıkıntı yoktur diye düşünüyorum..Karpuz filan yedi mi? yedikleri meyve sebzeler de dışkıda renk değişimi yapar..Verdiğim sitedeki dersleri bi inceleyin lütfen olur mu

20180727_003317.jpg
son durum bu

Dışkısı siyah diyebilmek için taze dışkı olması lazım. Zaten dışkı kuruyunca koyulaşır. Yeni yaptığı dışkıyı yakından inceleyin, koyu kırmızı/bordo renk varsa bir rahatsızlıktan şüphelenirsiniz

Fotoğraftan rengi pek de anlaşılmaz ancak kanlı dışkı olursa düştüğü yerde şekilsiz olur, sanki sertçe fırlatılıp etrafa sıçramış gibi görünür

Geri