Kuşumun dışkısı normal mi ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan zzzynppp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

zzzynppp

Meraklı Üye
Şimdi baktığımda kuşumun dışkısı in gündüz ve diğer günlerden biraz farklı olduğunu farkkettim bu diskilamasi normal mi

https://hizliresim.com/1f9g8jd

Karanlık çekmişsiniz ama normal gibi görünüyor.

Etrafı yeşil gibi ama ishal mi acaba
Dışkı normal değil, ishal bu. Entrobac probiyotik başlayın, 3 gün kullanılacak. Suluğa mercimek tanesi kadar konulmalı. Her gün probiyotiği koyduktan 8 saat sonra temiz suyla değiştirin. Başka hastalık belirtileri var mı? İştahsızlık, kabarık durma, kuyruk sekmesi, kusma, halsizlik vb.

Dışkı normal değil, ishal bu. Entrobac probiyotik başlayın, 3 gün kullanılacak. Suluğa mercimek tanesi kadar konulmalı. Her gün probiyotiği koyduktan 8 saat sonra temiz suyla değiştirin. Başka hastalık belirtileri var mı? İştahsızlık, kabarık durma, kuyruk sekmesi, kusma, halsizlik vb.
Probiyotik kullanıyorum.Dun salata ve biber vermiştim idrar rengi o yüzden değişmiş olabilir mi

Probiyotik kullanıyorum.Dun salata ve biber vermiştim idrar rengi o yüzden değişmiş olabilir mi
Normalde salata gibi şeyler ishal yapabilir ama bu kadar yeşil olacağını düşünmüyorum. İdrar kısmının daha açık renkli olması lazım. Probiyotik kaç gündür kullanıyorsunuz? Başka hastalık belirtisi var mı?

Geri