Kuşumun cinsiyeti nedir

Umut Can Çil

Paylaşımcı Üye
İki kuşum var arkadaşlar ikisi de yavru ve çehreleri aynı ben birisi erkek birisi dişi diye aldım. Foto bu.

Ekli dosyalar

• 20180502_181009_HDR.jpg
    20180502_181009_HDR.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 75
Diğeri de bu

Ekli dosyalar

• 20180502_181655_HDR.jpg
    20180502_181655_HDR.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 77
Ikisinde dişi gibi bana gire ikinci resim bulanık ama ilk resim dişi ikinci resimdeki çeteyi bir daha cekin

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha iyi mi

Ekli dosyalar

• 20180502_201051.jpg
    20180502_201051.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 57
İkiside dişi gibi ancak yeşil olanın daha net resmini çekerseniz daha sağlıklı cevap verebiliriz

kardeşim 2 side dişi eğer 8 9 aylık oldulartsa birini verip erkekle takas edebilirsin. eş tutturursun. yaş tahmini yapıcam ama fotolar net değil

Emin misin başka foto atıyom
5896405b8db26d2bd1a2d08238a5c1fb.jpg
94e2b4811dd1a6abb2aa0c35c6b2db52.jpg

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İkisi de dişi kardeşim ya iki erkek al ya birini verip 1 tane erkek al ama hangisi sende kalacaksa onu da yanında götür erkeği kendisi seçsin daha iyi bir yöntem olur

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çiftleştirmeyecem dursalar olmaz mı
İkisi de dişi kardeşim ya iki erkek al ya birini verip 1 tane erkek al ama hangisi sende kalacaksa onu da yanında götür erkeği kendisi seçsin daha iyi bir yöntem olur

Çiftleştirmeyecem dursalar olmaz mı

Olabilir neden olmasın ama biri erkek olursa daha nağmeli tatlı öter daha çok seversiniz bu hobiyi dişiler genelde tek ses öter erkekler gırtlaktan daha nağmeli çeşitli seslerle öter bu yüzden alınabilir

Olabilir neden olmasın ama biri erkek olursa daha nağmeli tatlı öter daha çok seversiniz bu hobiyi dişiler genelde tek ses öter erkekler gırtlaktan daha nağmeli çeşitli seslerle öter bu yüzden alınabilir

İkisi çok iyi anlaşıyor ve ikisinin de sesi farklı elimde tuttuğumda kuyruk aşağı gidiyor beyazın erkek gibi sizce bu yöntem doğru mu

İkisi çok iyi anlaşıyor ve ikisinin de sesi farklı elimde tuttuğumda kuyruk aşağı gidiyor beyazın erkek gibi sizce bu yöntem doğru mu

Ne yöntemi kuyruğunun aşağı gitmesi cinsiyet için belirleyici bir özellik değildir? Neyden bahsettiğinizi tam anlamadım?

Bi yerde okudum kuşu elimde kuyruğu dışarı gelecek şekilde tutuyoruz kuyruk aşağıdaysa erkek yukardaysa dişi

Bi yerde okudum kuşu elimde kuyruğu dışarı gelecek şekilde tutuyoruz kuyruk aşağıdaysa erkek yukardaysa dişi

Böyle bir şey yok. İkisi de dişi. Madem yavru alma amacınız yok ikisi de mutlulukla büyüsünler sizinle :)

Geri