Kuşumun boynu mor gibi uyumakta sıkıntı çekiyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Nekoysam
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nekoysam

Yeni Üye
Muhabbet kuşumda göz nezlesi vardı gentagut aldım kullandım tüyleri çıkmaya başladı yeni yeni. Şimdi de uyurken boynunun mor olduğunu fark ettim inip çıkan bi şry var. Ve ses çıkarıyor tık tık gibi. Geceleri suluk başında duruyor. Önceden tele yapışık uyurdu. İnler gibi ses çıkarıyor gece.https://dosya.co/y9vehyxyfzjz/20210205_120834.mp4.html nereye yükleyeceğimi bilemediğim için dosya.co ya yükledim videosunu. Normal görüntüsünde bi gariplik yok kuşun. Gentagutu 1 haftadır uyguluyorum neredeyse. Terramiycn krem de var fakat süremediğim için kullanamadım onu.

Şu an tekrar uyuyor baktım normal boynu. Heyecanlandığı için ya da korktuğu için öyle olmuş o an sanırım konuyu nasıl silebilirim

Şu an tekrar uyuyor baktım normal boynu. Heyecanlandığı için ya da korktuğu için öyle olmuş o an sanırım konuyu nasıl silebilirim
konu bildiğin kadarıyla silinmiyor ama yöneticiler ile konuşup kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Geçmiş olsun

konu bildiğin kadarıyla silinmiyor ama yöneticiler ile konuşup kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Geçmiş olsun
Teşekkürler. Ama boynunu nadiren normal görmeye başladım uyurken hala devam ediyor ve halsiz vitamin falan koydum. Bilen biri çıkar belki kalsın

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210205-185547_Gallery.jpg
    Screenshot_20210205-185547_Gallery.jpg
    367.5 KB · Görüntüleme: 16
kafesteki gaga taşını çıkartın .şu yazıyı okuyun.biraz bilgilenin

kafesteki gaga taşını çıkartın .şu yazıyı okuyun.biraz bilgilenin
Gittiğim petshopta kalamar kemiği olmadığı için bunu vermişlerdi. Mineral bloğunda hiç törpüleyemiyor zaten de. Durumun bütün sebebi gaga taşı mıdır ?

Geri