Kuşumun bir sağlık sıkıntısı var mı ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Cllknn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Cllknn

Yeni Üye
IMG_3326.JPG
IMG_3327.JPG
IMG_3328.JPG
Kuşumun göğsüne dokunduğumda göğüs kemiği belli oluyor kuşum çok hareketli ve yerinde durmuyor ama çok fazla yem yemiyor normal bir muhabbet kuşu günde ne kadar yer benim 3-5 yem yiyip bırakıyor yemeyi elimle dal darı yedirmeye çalışıyorum onunda tadına bakıyor azcık yiyor ve yemeyi bırakıyor.Kuşum sağlıklı mı yoksa kuruma hastalığı mı var?
Kabarık durmuyor çok fazla.Kuşumu elime alamıyorum detaylı bir inceleme için çünkü kuş elimi ısırmıyor ama elimde şekilden şekle giriyor bişey olcak diye korkuyorum yardımcı olursanız sevinirim 4 gün oldu alalı

merhaba, kuşun iç parazit oluşumu olduğunu düşünüyorum bu durum kuşlarda kilo kaybı ve isteksiz yem yeme durumunu ortaya çıkarıyor.Dışkılar bakıldığında bi problem görünmüyor. Ancak suluğa sabah 4-5 damla elma sirkesi damlatırsanız iç parazitlerini gidermeye yardımcı olacaktır.Kabarma oluyormu ve durgun olması halinde vitamin ve sıcak yerde ceyranda kalmayacak yerde muhafaza edilmesi gerekir.

Kuş kafesinde ters takla bile atıyor sürekli ötüyor yavru erkek 4-5 damla elma sirkesi yarım suluğa mı tam suluğa mı en kaliteli vitamin var seranın 15ml olan 30 liraya almıştım birde avisolun damlası var
merhaba, kuşun iç parazit oluşumu olduğunu düşünüyorum bu durum kuşlarda kilo kaybı ve isteksiz yem yeme durumunu ortaya çıkarıyor.Dışkılar bakıldığında bi problem görünmüyor. Ancak suluğa sabah 4-5 damla elma sirkesi damlatırsanız iç parazitlerini gidermeye yardımcı olacaktır.Kabarma oluyormu ve durgun olması halinde vitamin ve sıcak yerde ceyranda kalmayacak yerde muhafaza edilmesi gerekir.

Kuş kafesinde ters takla bile atıyor sürekli ötüyor yavru erkek 4-5 damla elma sirkesi yarım suluğa mı tam suluğa mı en kaliteli vitamin var seranın 15ml olan 30 liraya almıştım birde avisolun damlası var

tam suluğa damlatılacak, Avisol damla etkilidir kullanabilirsin

Hocam avisol değilmiş bendeki damla avilinmiş o da etkili midir?
Avilin almalı mıyım vitaminlere kuştan daha fazla fiyat ödemedim fiyatı önemli değil saklıklı olsun tek

avilin petshoplarda genellikle en fazla bulunan vitamindir, orta seviyededir.Ama etkili olacaktır elinizdekini devam edin ve yukarıda yazılan bilgilerden de yararlanmaya çalışın

Geri