kuşumun bacagı kırıldı başına gelen varsa forma bakabilirmi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan hikmett
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hikmett

Meraklı Üye
merhaba arkadaşlar muhabbet kuşumun bacağı kırıldı veterinere götürdüm kuşun röntgenini çekti ve kırık var deyip kuşun ayanı sardı 15 20 gün öyle kalacakmış
Ama bir sorun var kuşum bacagı kırıldığı günden belli ötmedi hiç konuşmadıda sadece uyuyor ne zaman baksam uyku halinde çok halsiz duruyor bu normalmi napmam gerekiyor yardımcı olurmusunz

Ekli dosyalar

• sfsd.jpg
    sfsd.jpg
    105.4 KB · Görüntüleme: 44
  • fdf.jpg
    fdf.jpg
    42.4 KB · Görüntüleme: 37
kardeş kalkıyo 2 lokma yiyo yine uyuyor yem yedini görüyormda hiç su içtini görmedim bacagı kırılalı 6 gün oldu anca 3 cü günde veterinere götürebildim 6 gündür ne öttü nede birsey dedi

Kardeşim kuş açlıktan susuzluktan ölücek sen elinle içinr çabuk yaz hemen bana

Kardeşim kuş su içtimi şahit oldunmu elinle içir susuzlağa dayanamaz hayvan zaten kötü görünüyor

su içtini görmedim kafesindeki sulugu hergün degişiyorm ek olarak kafesin altınada su koydum ama içtini görmedim şırıngayla yavas yawas vermeyi denedm onuda içmedi huysuzluk cıkardı

ama içmese 6 gün dayanamazdı oda var içiyor demekki

Kardeşim şöyle söyleyeyim kuş yeteri kadar beslenemez zaten ayakta durucak hali yok senın 2 saate bir yedirmen lazım yeteri kadar suyunuda vermen lazım yoksa bu kuş dayanamaz zaten görünüşe görede iyi değil görün tü

Kardeşim şöyle söyleyeyim kuş yeteri kadar beslenemez zaten ayakta durucak hali yok senın 2 saate bir yedirmen lazım yeteri kadar suyunuda vermen lazım yoksa bu kuş dayanamaz zaten görünüşe görede iyi değil görün tü
kuş hareket edemez durumda degil kardeş uçuyor hareket ediyor elime alınca bırak beni diye çırpınıyor suyu içmiyor elde tutmayı hiç sevmiyor ama 10 saniye uçuyorsa 10 dk uyuyor

Anladım kuşu 20 gün kafesten hiç çıkarma tabana 1 tane bez koy çıkar tünekleri suyunu yemini kafes dibine koy 20 gün sonra gene götürürsün veterinere.

düşündüğümden iyiymiş durumu dediğim gibi sen yemını ver suyunu ver yumurta maması yap elinle ver 2 saate 1 yemını yedır tüneği kaldır yemleri yere sep suyu dibe koy altınada yumuşak bez koy 20 gün kalsın kafesinde ,

düşündüğümden iyiymiş durumu dediğim gibi sen yemını ver suyunu ver yumurta maması yap elinle ver 2 saate 1 yemını yedır tüneği kaldır yemleri yere sep suyu dibe koy altınada yumuşak bez koy 20 gün kalsın kafesinde ,
bu sürekli uyuma normalmi kardeş

kuşu uçurduğun için ayağını üstüne basıyor ister istemez canı yanıyordur ve halsizlikten

Geri