Kuşumun ayagi morardi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Arre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Arre

Yeni Üye
Merhaba. Bugun tirnagini kestim ve kestikten sonra ayaginin arkasi böyle morardi. Daha öncede ayni yerde bir morluk olmustu ama kendiliginden gecti sizce ciddi bir durum varmi veya kendi kendine iyileşir mi? Yakinda hic veteriner yok kuşlara bakan bu yuzdende göturemiyorum veterinere. https://streamable.com/f30tje

Hocam tırnak kesmekle bu hale gelmez. Fazla baskı mı yaptınız. Üzerine rahat basabiliyor mu ?

Hocam tırnak kesmekle bu hale gelmez. Fazla baskı mı yaptınız. Üzerine rahat basabiliyor mu ?
Rahat basiyor yani keyfi yerinde çokta baskı yapmadim bilmiyorum neden böyle oldugunu bide söyledigim gibi daha öncedende böyle olmuştu ama kendiliginden gecti

Rahat basiyor yani keyfi yerinde çokta baskı yapmadim bilmiyorum neden böyle oldugunu bide söyledigim gibi daha öncedende böyle olmuştu ama kendiliginden gecti
Ağrı yoksa kendi haline bırakın, tunemekte zorlanma falan yoksa. Eğer ağrı varsa mercimek tanesi kadar voltaren veya kulak çöpüyle kantaron yağı sürebilirsiniz

O zaman muhtemelen kendiliğinden geçecektir yine. Biraz zeytin yağıyla ovabilirsiniz

Kantaron yağı sürüp masaj yapın ayağına. Geçmezse kanatlı (kuş) veterinerine muayene ettirin

Geri