Kuşumun ayağinda bir rahatsızlık mı var ?

berkaydemiral

Yeni Üye
Ayagini surekli yere vuruyor önceki konularda videosu var tünek tahta
f2f89421ae91296093e47182b359ab16.jpg

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayağı temiz mi? Dışkı bulaşmamış değil mi? Öyleyse mantar var sanırım. Netten kuşlarda ayak mantarına bakın belirtiler uyuyorsa ayağı için troysd krem kullanın. Tünekleri de sürekli dezenfekte edin.

Ayağı temiz mi? Dışkı bulaşmamış değil mi? Öyleyse mantar var sanırım. Netten kuşlarda ayak mantarına bakın belirtiler uyuyorsa ayağı için troysd krem kullanın. Tünekleri de sürekli dezenfekte edin.
Ayaklarını 1 haftadir her gun yıkıyorum leke olma ihtimali yok denecek kadar az . O kremi yemezmi ayagini temizlemwye calsiiyorda genelde.

Ben bilek kısmındaki tuhaf dokudan bahsediyorum. Gündüz çekimi fotoğraf da ekler misiniz? Kremi ayağına iyice yedireceksiniz mantar var ise. Gündüz ışığında fotoğraf ekleyin siz ilk olarak.

Ben bilek kısmındaki tuhaf dokudan bahsediyorum. Gündüz çekimi fotoğraf da ekler misiniz? Kremi ayağına iyice yedireceksiniz mantar var ise. Gündüz ışığında fotoğraf ekleyin siz ilk olarak.
Büyük ihtimal mantar leke oluşabileceğini düşünmüyorum gagasındada var aynı problem. Bunu nasıl çözebilirim babam travazol krem sürmüş. Bir sıkıntı olur mu galiba birazcıkta yemiş.

eğer plastik tünek kullanıyorsan çıkar ve tahta tünek tak, ve ayağında mantar oluşmuş büyük ihtimalle pet shoplarda satan mantarlar için kremler bulunuyor onlardan kullanın ve eğer çift ise başka bir kuş ile aynı kafesi paylaşıyorsa çıkarın bir süre tek başına ayrı bir kafeste kalsın. başka kuşlardan uzak tutmak yararlı olur.vitamin fln kullanıyorsanız dozajı artırabilirsiniz

Son durumu bu . Sizce kac gune gecer 3 gundur tedavi uyuluyorum erkek kusumada gecmismi mantar. Onada bakabilirseniz sevinirim . Birde kremden yedigi icin diskiisi bu durumda
f4108fa2beac6dcaa9bff83196aa16dd.jpg
ec83bad2b7521ea1230e22c1594ede2f.jpg
1d8675056f2866906dbd58594aa7a7ef.jpg
6fdd5e6fdd755f85f3a78f9fa61db826.jpg

Erkekte sorun yok. Dişinin gagasının üst taraflarına da kremden sürün. Mutlaka kafesi sık sık dezenekte edin.
Tüm dışkılae böyle mi? Altını değiştirip gün içinde yine güncel dışkı fotoğrafınatar mısınız? Tam dolu suluğa iki veya üç damla elma sirkesi damlatın bugünlük.

Erkekte sorun yok. Dişinin gagasının üst taraflarına da kremden sürün. Mutlaka kafesi sık sık dezenekte edin.
Tüm dışkılae böyle mi? Altını değiştirip gün içinde yine güncel dışkı fotoğrafınatar mısınız? Tam dolu suluğa iki veya üç damla elma sirkesi damlatın bugünlük.
Kremi yemeden önce böyle değildi kremi yedikten sonra oldu. Tahminimce daha fazla krem yemesse 2 3 gune gecer diye dusunuyorum. Birde kafesi kac gunde bir dezenfekte etmeliyim.

Erkeğin qyağindada buna benzer seyker cikmaya basladida ondan supheleniyorum .
5eccb4a191b31a07576ac709eea496de.jpg

Tünekleri her gün yıkayabilir tekrar takabilirsiniz. Altlarını da sıkça değiştirin. Erkeğin ayağı için ince tabaka vazelin kullanabilirsiniz, vazelini de iyice emdirin deriye.

Geri