Kuşumun Ayağına Ne Olmuş?

alizgi asel

Meraklı Üye
3AC7D970-0DF0-4D61-B566-7D199701A557.jpeg
4128038A-AE48-4EA3-95FF-E76F507D71C1.jpeg
BDE8E809-B386-4853-8D07-B375A10F83EA.jpeg
Arkadaşlar iyi akşamlar muhabbet kuşuma birşeyler oldu ayağının birinin üstüne basamıyo gün geçtikçe daha kötüye gidiyo sanki bi bakabilir misiniz rica etsem çaresiz kaldım

Eskisi kadar yemde yemiyo tünekte durmasıda zorlaştı (tünek tahta) . Böyle durumla karşılaşanlar var lütfen yardım etsin

Kırılmış veya incinmiş olabilir. Dokununca ne tepki veriyor? Veterinere götürmenizi öneriyorum.

Kırılmış veya incinmiş olabilir. Dokununca ne tepki veriyor? Veterinere götürmenizi öneriyorum.
Veterinere götürmedik henüz ayağına dokununca kendine çekmeye çalışıyo üstüne basmaya çalışıyo ama basamıyo ama dokununca parmağımızı kavrayamıyo

Her zaman gittiğimiz kuşcumuza götürdük 1 hafta önce incinmiş olabilir dedi oda ama 1 haftada daha kötüye gitti ayağına dokununca bi acı hissetmiyo tepki vermiyo

Her zaman gittiğimiz kuşcumuza götürdük 1 hafta önce incinmiş olabilir dedi oda ama 1 haftada daha kötüye gitti ayağına dokununca bi acı hissetmiyo tepki vermiyo
Daha da kötüye gitti diyorsunuz. Veterinere göstermeniz lazım, sargı yapacaktır muhtemelen. Geçmiş olsun. Bol bol kalamar kemiği yesin, kalsiyum açısından iyi olur.

Teşekkür ederim kafesinde asılı mevcut yarın ilk işim götürmek olacak 1 aylık kuşumu her ne kadar veteriner hatası yüzünden kaybetmiş olsamda yine götürücem ama ilaç verirse kullanmayı düşünmüyorum kesinlikle minicik yavruya 1 doz antibiyotik verip sabaha kadar bile yaşatmadı yavrumu veterinere karşıyım ama şuan bi göstermekte yarar var sanırım başka bi fikri olanda yok sanırım ne olduğuna dair
Daha da kötüye gitti diyorsunuz. Veterinere göstermeniz lazım, sargı yapacaktır muhtemelen. Geçmiş olsun. Bol bol kalamar kemiği yesin, kalsiyum açısından iyi olur.
şekkür

Geri