Kuşumun ayağı çıkıyor

Bilinmeyen

Yeni Üye
Kuşumu odaya salmıştım uçarken dolaba çarptı ve yere düştü yerden aldığımda ayağı normal değildi yana doğru gidiyordu elimle kuşa doğru ittirdiğimde ayağı yerine oturdu tek bir kez değil ondan sonra başka zamanda ara sıra çarpınca yere düşünce oluyor bir de perdeye konarken ayağıyla tutunamadı tek ayağı tutulu duruyordu sarkıyordu aldım yine aynı şekil duruyordu ayağını yerine oturttum sıkıntı olur mu bu arada gelende ana durduğu odadan başka odaya koyunca çarpıyor

Kuşumu odaya salmıştım uçarken dolaba çarptı ve yere düştü yerden aldığımda ayağı normal değildi yana doğru gidiyordu elimle kuşa doğru ittirdiğimde ayağı yerine oturdu tek bir kez değil ondan sonra başka zamanda ara sıra çarpınca yere düşünce oluyor bir de perdeye konarken ayağıyla tutunamadı tek ayağı tutulu duruyordu sarkıyordu aldım yine aynı şekil duruyordu ayağını yerine oturttum sıkıntı olur mu bu arada gelende ana durduğu odadan başka odaya koyunca çarpıyor
Keske ben de ititirince ayağı yerine otursaydi [emoji28] benimkinin ayağı kırıldı 3 haftalık. Su an hisszilik kaybı yeni yeni gidiyor. Ayağını sardirdim veterinerde ama hiçbiri kustan anlamadığı için son 2 hafta kendim sarıyorum evde. Bugün çıkardım artık sargiyi çünkü gagasıyla isirmaktan asagi indirmis haliyle kırık bacağı da sünmüş. Oyizden çıkardım. Su an basıyor ama tabi ayağı kayıyor buzun ustunde gibi. Cok net bir iyileşme yok. Tavsiyem düzgün bi veterinere götürün. Kendi kendine kaynar dedielr evet kaynıyor ama onlarin dediğine göre kusumun ayağı capraz kaynayacakti. Sarılması gerekir sizinkinin de. İyi bir yere ilgili birine götürün

CASPER_VIA_M3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri