Kuşumun anüsünde birsey var

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ftmmmm
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ftmmmm

Yeni Üye
Daha dün akşam hiic bir şeyi yoktu bugün sabah baktığımda ayaklarını bile hareket ettiremiyor yüzünün üstünde yatıyordu kanatlarını bile toparlayamıyordu yumurta sıkışması zannettim ve zeytinyağı sürüp sıktım ama böyle birşey çıktı yardımcı olun nedir bu?

Ekli dosyalar

• IMG-20210208-WA0021.jpeg
    IMG-20210208-WA0021.jpeg
    384.6 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG-20210208-WA0023.jpeg
    IMG-20210208-WA0023.jpeg
    305.7 KB · Görüntüleme: 32
Ur veya başka bir şey olabilir hangi şehirdesiniz ?

Cerrahi müdahile gerekebiliyor böyle vakalarda ama bu tarz durumlara müdahile edebilecek klinikler İstanbul ve İzmir de var Ankara'daki klinikler üstesinden gelebilir mi onu bile bilmiyorum size yakınlık açısından Ankara'yı da düşündüm...
@Recai sizin fikriniz nedir ?

Cerrahi müdahile gerekebiliyor böyle vakalarda ama bu tarz durumlara müdahile edebilecek klinikler İstanbul ve İzmir de var Ankara'daki klinikler üstesinden gelebilir mi onu bile bilmiyorum size yakınlık açısından Ankara'yı da düşündüm...
@Recai sizin fikriniz nedir ?
Bende sizinle aynı fikirdeyim.. Cerrahi müdahale gerekebilir, veteriner hekimin görmesi gerek.
Hayvan eğer dışkılayamıyorsa 1 saatte 1 zeytinyağı ile yavaşça masaj yapıp dışkıyı çıkarmasına yardımcı olun, elinizde başka birşey gelmez maalesef..

Bende sizinle aynı fikirdeyim.. Cerrahi müdahale gerekebilir, veteriner hekimin görmesi gerek.
Hayvan eğer dışkılayamıyorsa 1 saatte 1 zeytinyağı ile yavaşça masaj yapıp dışkıyı çıkarmasına yardımcı olun, elinizde başka birşey gelmez maalesef..
Birşey sormak istiyorum ur dediğimiz şeyler zamanla oluşmuyor mu daha dün bu saatlerde elimde oynuyordum ediyordum şişlik bile yoktu ne olduysa sabaha kadar olmuş bu normal mi ?

Geri