Kuşumun alın bölgesi kahverengileşti

Gümdüz demircan

Yeni Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşumun alın bölgesi açık kahverengi gibi bir renk oluştu ne ara oldu hiç farketmedim neden olabilir ???

Yüklemeye çalıştığınız dosya çok büyük diyor yükleyemiyorum nasıl yapacacağım

Hayır fotoğraf yükledim ceresi normal alnı kahverengi oldu

Ekli dosyalar

• 109D61AF-369F-4070-909B-D5935A9326FA.jpeg
    109D61AF-369F-4070-909B-D5935A9326FA.jpeg
    71.5 KB · Görüntüleme: 18
  • A91EC945-B318-4C62-B4DF-83A2A8F6D20D.jpeg
    A91EC945-B318-4C62-B4DF-83A2A8F6D20D.jpeg
    72.5 KB · Görüntüleme: 17
O kısım değil fotoğraf yükledim bakabilir misiniz

Kafeste boyası çıkan madde var mı ? Sanki birşeylere sürtüp tüye rengi bulaşmış gibi.

Kan desen yara bere yok ve tüyler birbirine yapışmamış muhtemelen biyere sürtmüş boyası geçmiş. Aktivitesi nasıl ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kafesindeki pasın rengi geçmiş gibi duruyor.. boyalı kafes almayın o pas hayvana zararlı.

Kaşındıkça tele sürtüp pas bulaştırmış belliki

Kafeste boyası çıkan madde var mı ? Sanki birşeylere sürtüp tüye rengi bulaşmış gibi.

Kan desen yara bere yok ve tüyler birbirine yapışmamış muhtemelen biyere sürtmüş boyası geçmiş. Aktivitesi nasıl ?

Kafesin boyası yeşil zaten sürekli kemiriyor tüy döneminde olduğundan gündüzleri 2-3 kez uyuyor onun dışında zaten hiperaktif bir kuş

Kafesin boyası yeşil zaten sürekli kemiriyor tüy döneminde olduğundan gündüzleri 2-3 kez uyuyor onun dışında zaten hiperaktif bir kuş

Gotodaki paslı kısımşara sürtmüş gibi geldi bana çok sürterler oralara. Sıkıntı bi durum olduğunu düşünmüyorum.

Eğer kafesteki oyuncaklarından biri boyalıysa su içtikten sonra sürdüye kafasını boyası geçmişti. Bizim kuş kız da aynısını yapmıştı.

Geri