Kuşumun çere Rengi

BaranUzunX018

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşum 10 aylık bir erkek muhabbet kuşu ama kuşumun çere rengi beyaz fazla olmakla birlikte mavimsi bir renkte resimde olduğu gibi normalde masmavi olması lazım ama bu renkte sizce neden arkadaşlar?
DSC_0016.JPG

10 aydır oğlum diye sevdiğiniz yavrunuzun dişi olduğunu nasıl kabulleneceksiniz bilmem ama evladımız dişi :D Çok geçmiş olsun ağır geliyor bu insana ben de yaşadım hâlâ dişi adıyla anarım oğlumu :) Yine bi petshop vakası mı kendiniz bu erkek diyerek mi aldınız? :)

Kuşunuz dişi Erkek le uzaktan yakından alakası yok :) hayırlı olsun kızınız

Hem de çok güzel bir dişi :)

maşa allah mükemmel bir dişi iriliği olsun tüy yapısı olsun herşeyiyle tam bir yerli dişi. iyi bakılldığıda aşikar. üst sınıf yavrular verebilceği ortada.

Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler ama ben kuşumu 1 ay komşumun dişi kuşuyla beraberdi ve kuşla çiftleşmeye kalkıştı dişi kuşu öpüp öpüp duruyordu nasıl erkek oluyor böyle benim tanıdığım dayım kendisi bu erkek dedi kafam karıştı Allahım...

Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler ama ben kuşumu 1 ay komşumun dişi kuşuyla beraberdi ve kuşla çiftleşmeye kalkıştı dişi kuşu öpüp öpüp duruyordu nasıl erkek oluyor böyle benim tanıdığım dayım kendisi bu erkek dedi kafam karıştı Allahım...
Erkek erkege disi disiye erkek disiye disi erkege yem kusabilir kasiyabilir ayak atabilir biraz zor kabullenmek lakin dişi guzel bir erkek alma zamani gelmis

Maşallah çok güzel bir kızınız var. Bence de ona yakışıklı bir eş almanın zamanı gelmiş.. Ahmet beyin dediği gibi diğer dişi kuşla oyun oynamıştır. Ama bu güzellik bir dişi :)

çapkınım dişi olsun erkek olsun farketmez. Ben erkek istememin sebebi erkek kuşlar daha canlı ve hareketli oluyor. benim kuşum aşırı hareketli hemde bi o'kadar da kurnaz kafes içine takılan yemlikler den almıştım kafesten bir tel kestim çünkü değiştirirken yemi dökülüyordu. Tazelerken de kuşum yemlik le oynamaya başladığında yemleri döktüğünü gördüm ve kaldırdım. O kestiğim telden çıktığını gördüm 2 kez tül olmasa kafesten çıkacak sinsi kuş dişi olmasına rağmen 5 kelime söyleye biliyor baba anne cici kuş vb kelimeleri yorumlarınız için teşekkürler iyi akşamlar...

20170104_222921.jpg
yaklaşık 18 aylık bir kuşum var çeresi koyulaştı acaba hasta mı bilgisi olan var mı

Geri