Kuşumu Ne Yapmalıyım

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan crioxx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

crioxx

Yeni Üye
Merhaba millet. Kurban bayramına çok az bir süre kaldı. 2 yaşında muhabbet kuşum var ve 2 yıldır ona bakıyorum. Bana çok alışık ve ilgiyi falan çok seviyor. 10 günlük bir tatile çıkacağım ve kuşumu bir akrabaya bırakacağım. Kuşlara bakabilir ona güveniyorum fakat kuşum belki de 10 gün kafesinden çıkamayacak ve yabancı ortamda olacağı için strese girmesinden korkuyorum. Öncesinde de 3 günlük bi tatile çıkmıştım ve babama emanet etmiştim. Sadece akşamları gelip ilgilenebiliyordu fakat tüylerini gerçekten çok dökmüştü. Yüksek ihtimalle yalnızlıktan ve stres yaptığından dolayıydı. Yine aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum yardımcı olur musunuz ?

Uçakla gidecekseniz kısa bir yolculuk olacağı için yanınızda götürmeniz en iyisi olur.

Yok ben bırakacağım derseniz de, güvenilir bir tanıdığınıza emanet etmekten başka çareniz kalmaz. Yanına zamanınız varsa eş alabilirsiniz, siz tatildeyken yanlız kalmaması adına.

Uçakla gidecekseniz kısa bir yolculuk olacağı için yanınızda götürmeniz en iyisi olur.

Yok ben bırakacağım derseniz de, güvenilir bir tanıdığınıza emanet etmekten başka çareniz kalmaz. Yanına zamanınız varsa eş alabilirsiniz, siz tatildeyken yanlız kalmaması adına.
Ya haklısın güzel bi çözüm olabilir fakat bana çok alışmışken eş de almak istemiyorum

Ya haklısın güzel bi çözüm olabilir fakat bana çok alışmışken eş de almak istemiyorum
Boşverin o zaman :) Merve hanımın dediklerini uygulayabilirsiniz. Bırakacağınız kişiye de nasıl bakılacağına dair güzelce tembih ettiniz mi de artık içiniz rahat olsun.

Geri