Kuşumu 2 Aydır İyileştiremiyorum

wroetoshaw8

Yeni Üye
Öncelikle herkese iyi bayramlar. 11 yaşında bir kuşum var. Kuşumun kuyruk sokumu kısmında 2 aydan fazladır bir şişlik durumu var. Veterinerler lipom yağı dedi fakat 3 tane veterinere götürdüm 2 tanesi biz yapamayız dedi diğeri ise kuyruksokumu olduğu için masada kalabilir dedi. İstanbul Üni. Vet. Fak. yönlendirenler oldu orada Serhat Hoca ismini verdiler fakat o hocaya defalarca mail atmama ve fakülteyi aramama rağmen ulaşamıyorum kimseye. Sizlerden evde bakmam için bilgi rica edeceğim. Orayı maalesef 2-3 günde bir kanatıyor ancak ben orayı batikonluyorum mikrop kapmasın ve gagalamasın diye fakat gene de kanatıyor. Ve kuruyan kanlar sebebiyle kuyruğundaki tüyler de çok kötü oldu ve zar zor uçuyor kuşum. Moralinde veya sağlığında olumsuz bir şey yok ancak elimden bir şey gelmeyip bu halde görünce içim parçalanıyor dostlar. Birkaç kere ıslak ılık suya değmiş pamukla temizlemeye çalıştım ama o kuru kanlar gitmedi. Direk su ile de yıkamak istemiyorum korkuyorum. Sizlerin değerli fikirlerinize ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

Eldeki fotosu 12 Nisanda çekildi, son hali ise 24 mayıs bugün ancak elime almaya kıyamadım şu an uzaktan çektim kusura bakmayın.
044d99a5-ba4d-46f7-935e-95d0fe8559d2.JPG
IMG_1101.JPG
IMG_1104.JPG

Florya istanbulvete götürün kuşu ne gerekiyorsa yapılır profesyoneller. Gitmeden önce arayıp randevu alın bu aralar yoğunlar sanırım.

Geri