Kuşumdan tık tık ses geliyor.

Şeker2019

Paylaşımcı Üye
Kuşum nefes alırken tık tık ses geliyor. ama çok az bi ses. yani çok sessiz bir ortamda duyulacak bir ses. bazı yerlerde kilodan dolayı olabilir denmis. kuşum 51 gram. çok enerjik bir kuş. kuyruğu aşağı yukarı sallanıyor. ne yapmalıyım? video eklemedim çünkü ses duyulmuyor videoda. bu durum ilerler mi?

nefes alırken değil de kalbi atarken tık tık ses geliyor. gelen ses ile kuyruğunun sallanması uyuşmuyor. nedir sorun sizce?

burda biraz korktu. başka odaya getirdim diye. hareketi filan gayet yerinde. bazen tık tık sesi gelmiyor. bazen geliyor.

@Recai
ilaç kullanmama gerek var mı? kuş halsiz değil çok hareketli. ses bozukluğu yok. hafif üşütmüş olabilir. gündüzleri sicak akşamları soğuk oluyor evimiz.

nefes alırken değil de kalbi atarken tık tık ses geliyor. gelen ses ile kuyruğunun sallanması uyuşmuyor. nedir sorun sizce?
Benim kuşta solunum sıkıntıso var ilaca başladım uyurken aynı sesi ben de alıyorum. İnler gibi hafif de ötüyorsa o da solunum olabilir. Belirtilerine bakıp iyice gözlem yapın

benimkinde uzaktan asla anlaşılacak bir ses yok. ama çok yakınında olunca kalp atışıyla ayni zamandan tık sesi geliyor.

soğuk algınlığından kaynaklanıyor olabilir mi? üşütmüş olabilir. gunduz cok sıcak oluyor hava. aksam ise ılık.

Geri