Kuşumda tik gibi bir şey var

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Birbmom
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Birbmom

Yeni Üye
Yaklaşık 2 3 yıldır benim baktigim komsumuzdan aldigimİz bir kusumuz var biraz urkek bir kustu bize vermeden once yanlarına kedi aldıkları için sanirim kuşlar depresyona girmisti geldiginden beri ayda birkac kez hatta daha fazla olduğu zamanlar da var geceleri kus sanki cinleniyor kafasiyla tik yapiyor sanki bir sey gormus gibi ve sol ayagi bosaliyor kontrol edemiyor gozleri transta gibi kendine gelmesi zor oluyor boyle olunca cirpinip dusuyor veya kafeste cok fazla cirpiniyor oldugu yerde sanki batakliktaymis gibi ne yapmam gerek hic bilmiyorum yıllardır kus bakıyorum ilk defa böyle bir durumla karsi karsiyayim psikolojiktir diyordum panik atak gibi ama duzelmedi de zamanla hatta karanliktan dolayı oluyor diye dusunduk o yuzden los isik birakiyorum korkmasin diye ne yapacağım lutfen yardim edin sebebi nedir bu durumun nasil halledebilirim Çorum'da yasiyorum istanbuldaki veterinerlerde bile kuslara bakan cok nadir var ?

Sinirsel bir durum gibi. Maalesef burdaki öneriler yetersiz kalır. Acilen kanatlı uzmanın görmesi lazım.

Sinirsel bir durum gibi. Maalesef burdaki öneriler yetersiz kalır. Acilen kanatlı uzmanın görmesi lazım.
Oyle tabiki de ama uzman yok ki bulayim veterinerler kedi kopek alanlarinda uzman olduklari icin kuslara yanlış tanilar koyuyorlar daha once dilim yandi erkek kusuma kizginlik donemi dediler ama diger cogu kusumda oldugu gibi yasliliktan hastalanmisti ve öldü

Sizde haklısınız 😕 umarım bu konuda tecrübe sahibi arkadaşlar yazar. 🙏🏻

Geri