kuşum zehirlendi

Filipbaba

Yeni Üye
Arkadaşlar akciğerli hayvanlara birşey yapmayan ilaç ile ilaçladım salonu kuşu diğer odaya aldım kafesi ilaçlı odada kaldı kafesi yıkadım su ve yemini değiştirdim sabah kalktığımda göz çevresi kıpkırmızı idi kanturun yağ sürdüm yoğurt yedirdim kendisi baya enerjik ötüyor uçuyor solunum sıkıntısı da yok yemek de yiyebiliyor ayaklarında bişey yok şehir dışındayız veteriner de bilmiyorum burda yardım edebilecek varsa sevinirim

37993

Güzel forumunuz varmıs yarım saatir 1 mesaj alamadım kuş ölüyor

Bu arada kuş ölmüyor sinirimden dolayı öyle yazdım kafesde oyuncağıyla oynadı şimdide yatıyor çok haraketli bi şeyi yok

Böyle bir durumla karşılaşmadım bu arada kimse emin olmadan cevap yazmak istememiştir sonuç olarak öneri sunacağımız şey bir can.
Ama zehirlenme durumunda sulandırılmış yoğurt verilir ayrıca kuşa duş aldırın

Düş
Böyle bir durumla karşılaşmadım bu arada kimse emin olmadan cevap yazmak istememiştir sonuç olarak öneri sunacağımız şey bir can.
Ama zehirlenme durumunda sulandırılmış yoğurt verilir ayrıca kuşa duş aldırın
Düş da aldırdım sulandırılmış yoğurt da verdim bu konuda bilgim vardı ama az bilgim vardı bilgim doğrultusunda yapacağim her şeyi yaptım bildiğim kadarı ile asla ölüm ile bitmiyor benim ilaç ama hayvanın gözü çok kötü şuan ise baya iyileşti ama forumun hiç yardımı dokunmadı ben de ona sinirlendim kimsenin bilgisi yokmuş diye ama size yine de teşekkür ederim kuş şu an daha iyi zaten bu geçirdiğim 2. Zehirlenme vakası ama diğer kuş ile bu kuş aynı dayanılıkta mı bilmiyordum bu kuş ta şu an iyi

Önceden gözü normaldi de sonradan mı böyle oldu? Duş aldırmayın böyle durumlarda yani kuşu yıkamayın sadece gözünü yıkayın. Gözleri kırmızı ve sulu mu? Göz çevresine terramycn kreminden sürebilirsiniz. Mutlaka ilaçlı ortamdan uzak olsun.

Önceden gözü normaldi de sonradan mı böyle oldu? Duş aldırmayın böyle durumlarda yani kuşu yıkamayın sadece gözünü yıkayın. Gözleri kırmızı ve sulu mu? Göz çevresine terramycn kreminden sürebilirsiniz. Mutlaka ilaçlı ortamdan uzak olsun.
Evet zehirden sonra böyle oldu gözlerini yıkadım teramcyn süreceğim teşekkürler

Geri