kuşum yutkunup duruyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan atkqan06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

atkqan06

Yeni Üye
arkadaşlar selamün aleyküm kuşum genelde sürekli videodaki gibi yutkunup duruyor ve sık sık yapıyor gün içinde biri kursak mantarı olabilir demiş siZcede öyle mi yoksa başka bisebebi olabilir mi ilaç vs önerileriniz var mı yardımcı olur musunuz lütfen

arkadaşlar selamün aleyküm kuşum genelde sürekli videodaki gibi yutkunup duruyor ve sık sık yapıyor gün içinde biri kursak mantarı olabilir demiş siZcede öyle mi yoksa başka bisebebi olabilir mi ilaç vs önerileriniz var mı yardımcı olur musunuz lütfen
Video eklememişsiniz. YouTube'a yükleyip linki öyle paylaşın.

Bu yutkunma hareketi değil hızlı solunum yapıyor. Kuyruk hareketi atım halinde. Solunumla alakalı bir rahatsızlığı var kuşunuzun.
ne olabilir peki kursak mantarı değil mi bundan 1 ay kadar öncesinde çarpmıştı bir yere o günden beri böyle yapıyor gibi o zaman burun deliklerinn ikiside kanamisti acaba burun delikleri kapalı olabilir mi

ne olabilir peki kursak mantarı değil mi bundan 1 ay kadar öncesinde çarpmıştı bir yere o günden beri böyle yapıyor gibi o zaman burun deliklerinn ikiside kanamisti acaba burun delikleri kapalı olabilir mi
Kursak mantarı belirtileri ağızda koku, kötü kokulu salyalı kusma, ağzından köpük çıkarma ve ileride evrede kan gelmesi. Kursak mantarı olduğunu düşünmüyorum.

Kursak mantarı belirtileri ağızda koku, kötü kokulu salyalı kusma, ağzından köpük çıkarma ve ileride evrede kan gelmesi. Kursak mantarı olduğunu düşünmüyorum.
ne önerirsiniz peki ne yapılmalı veterinere mi götürülmeli tek çare olarak ve fiyatları hakkında bilginiz var mı

Solunum sorunu var gibi görünüyor, kuş tünekte dururken kuyruğun atışı net görüncek şekilde videoya kaydedip yüklerseniz daha sağlıklı yorum yapabiliriz.
kusura bakmayın sonradan görmüşüm kuşum hala aynı videosunu çektim dediginiz gibi detaylı bir daha bakar mısınız bi

Geri